„Jóga, cesta ke zdraví a spokojenosti.“

Jógový víkend na Vysočině


Podzimní víkend s jógou v Nové Říši u Telče - Penzion u Pelejových
21. - 23. září 2018
Jógové lekce v pátek a sobotu večer + sobotu a neděli ráno. Lekce vede Ivana


Milé a milí,

ráda bych Vás pozvala na víkend jógy, odpočinku, povídání a procházek v okolí Telče.

Penzion u Pelejových nabízí 4 pokoje v samostatné budově se společnou kuchyňkou a jídelnou a další dva apartmány – U babičky a U dědečka. Ubytovat se můžeme po 2 až 4 osobách na pokoji. Lekce jógy, které budou vycházet z mé praxe ashtanga vinyasa jógy budou kombinované s dechovými technikami, meditací a přidáme i hlubokou relaxaci a prvky partnerské jógy. Cvičit budeme buď v krásné stodole – pokud počasí dovolí nebo uvnitř v některém z větších pokojů.

Máte-li chuť přidat se na další moji víkendovou jógu a jen si odpočinout nebo se posunout kousek dál ve své jógové praxi, budu ráda.
Penzion budeme mít celý pro sebe.

Program lekce jógy v pátek večer, sobotu ráno, sobotu večer a neděli ráno. Zbytek podle nálady a dohody na místě – výlety, povídání, mantry, ukázky thajské masáže.

Cena: 2,200 Kč / osoba / pobyt
(Cena zahrnuje ubytování na pokojích po dvou, lekce jógy, 2x snídani a 2x polévku k večeři . Pokoje jsou 4lůžkové, při obsazení pokojů 3 a více osobami je cena 2,000 Kč).

Záloha při registraci: 1000 Kč – na rezervaci ubytování. Při zrušení termínu po 1.9. je záloha nevratná. Lze ale za sebe poslat náhradu. Doplatek na místě.

Místo / místa si rezervujte na mojí e-mailové adrese: ivana@yogaspace.cz