MultiSport karta

budete-li k úhradě lekcí využívat kartu Multisport, je třeba následující:

  • Vytvořit si účet v rezervačním systému Yogaspace, (je možné rovnou při rezervaci lekce)
  • Aktivovat si členství MULTISPORT za 220 Kč. Členství je možné koupit při přihlašování na lekci v záložce "ČLENSTVÍ" nebo tlačítkem "Obchod". Zaplacením členství MULTISPORT obdžíte 220 kreditů na Váš účet v rezervačním systému. Kredity Vám umožní rezervovat hodinové lekce a slouží jako záruka platby kartou MultiSport. Rezervací blokované kredity se automaticky obnoví poté, kdy ve studiu předložíte k načtení kartu MultiSport.

    ČLENSTVÍM MULTISPORT LZE REZERVOVAT POUZE 60 MINUTOVÉ LEKCE PROBÍHAJÍCÍ VE STUDIU. Při rezervaci je třeba zvolit možnost "ČLENSTVÍ" a vybrat MULTISPORT, aby systém dále zpracoval rezervací blokovaný kredit. Při rezervaci jiným členstvím nebo možností KREDITY systém blokovaný kredit na účet nevrátí.

Při Vaší účasti na lekci rezervované členstvím "MULTISPORT" a uhradě lekce stejnou benefitní kartou, jsou blokované kredity uvolněny pro další rezervaci. Kredity jsou uvolněny za 60 minut po uplynutí lekce. V případě Vaší neúčasti na rezervované lekci nebo vytvoření rezervace jinak než členstvím "MULTISPORT" jsou kredity použity na úhradu lekce.

Přihlášení / odhlášení z lekce je možné pouze v rezervačním systému. Možnost odhlášení končí 2 hodiny před začátkem lekce (u ranních lekcí do 22:00 hodiny před ranní lekcí)

Pokud máte málo kreditů, můžete si je dokoupit online při rezervaci lekce. Členství Vám zůstává, dobíjíte pouze kredit.

Platnost kreditů: kredity zakoupené společně s členstvím MULTISPORT jsou k dispozici dokud je nespotřebujete. (Příklady spotřeby kreditů: neúčast na rezervované lekci nebo rezervace jinak než členstvím MULTISPORT).
Každé další zakoupené kredity mají platnost 12 měsíců. PLATNÉ kredity lze prodloužit nákupem kreditů nových. Vložený kredit je nevratný.

Kartu MultiSport je možné využít pouze pro studiové lekce v trvání 60 minut, jiné lekce s ní platit nelze.