MultiSport karta

budete-li k úhradě lekcí využívat kartu Multisport, je třeba následující:

  • Vytvořit si účet v rezervačním systému Yogaspace, (je možné rovnou při rezervaci lekce)
  • Aktivovat si členství "MULTISPORT-ZÁLOHA" za 220 Kč. Členství funguje jako obnovitelná záloha a je možné koupit při přihlašování na lekci v záložce "ČLENSTVÍ" nebo tlačítkem "Obchod". Zaplacením členství MULTISPORT-ZÁLOHA obdžíte 220 kreditů na Váš účet v rezervačním systému. Kredity Vám umožní rezervovat hodinové lekce a slouží jako záruka platby kartou MultiSport. Rezervací blokované kredity se automaticky obnoví poté, kdy ve studiu předložíte k načtení kartu MultiSport.

    ČLENSTVÍM MULTISPORT-ZÁLOHA LZE REZERVOVAT POUZE 60 MINUTOVÉ LEKCE PROBÍHAJÍCÍ VE STUDIU. Při rezervaci je třeba zvolit možnost "ČLENSTVÍ" a vybrat MULTISPORT-ZÁLOHA, aby systém dále zpracoval rezervací blokovaný kredit. Při rezervaci jiným členstvím nebo možností KREDITY systém blokovaný kredit na účet nevrátí.

Při Vaší účasti na lekci rezervované členstvím "MULTISPORT-ZÁLOHA" a uhradě lekce stejnou benefitní kartou, jsou blokované kredity uvolněny pro další rezervaci. Kredity jsou uvolněny za 60 minut po uplynutí lekce. V případě Vaší neúčasti na rezervované lekci nebo vytvoření rezervace jinak než členstvím "MULTISPORT-ZÁLOHA" jsou kredity použity na úhradu lekce.

Přihlášení / odhlášení z lekce je možné pouze v rezervačním systému. Možnost odhlášení končí 2 hodiny před začátkem lekce (u ranních lekcí do 21:00 hodiny před ranní lekcí)

Pokud máte málo kreditů, můžete si je dokoupit online při rezervaci lekce. Členství Vám zůstává, dobíjíte pouze kredit.

Platnost kreditů: kredity zakoupené společně s členstvím MULTISPORT-ZÁLOHA jsou k dispozici dokud je nespotřebujete. (Příklady spotřeby kreditů: neúčast na rezervované lekci nebo rezervace jinak než členstvím MULTISPORT-ZÁLOHA).
Každé další zakoupené kredity mají platnost 12 měsíců. PLATNÉ kredity lze prodloužit nákupem kreditů nových. Vložený kredit je nevratný.

Kartu MultiSport je možné využít pouze pro studiové lekce v trvání 60 minut, jiné lekce s ní platit nelze.

Pokud nemáte vlastní jógovou podložku, je možné si ji zapůjčit ve studiu. Poplatek za zapůjčení podložky je 20 Kč a je splatný na místě v hotovosti.