MultiSport karta

budete-li k úhradě lekcí využívat kartu Multisport, je třeba následující:

  • Vytvořit si účet v rezervačním systému Yogaspace.
  • Aktivovat si členství MULTISPORT za 220 Kč. Členství je možné koupit při přihlašování na lekci v záložce "Permanentka" nebo tlačítkem "Obchod". Zaplacením členství MULTISPORT obdžíte 220 kreditů na Váš účet v rezervačním systému. Kredity Vám umožní rezervovat hodinové lekce a slouží jako záruka platby kartou MultiSport. Bez rezervační zálohy lze rezervovat pouze některé rozvrhové lekce. Rezervací blokované kredity se automaticky obnoví poté, kdy ve studiu předložíte k načtení kartu MultiSport.

    ČLENSTVÍM MULTISPORT LZE REZERVOVAT POUZE 60 MINUTOVÉ LEKCE PROBÍHAJÍCÍ VE STUDIU. Při rezervaci je třeba zvolit možnost "Permanentka" a členství MultiSport, aby systém dále zpracoval rezervací blokovaný kredit. Při rezervaci jiným členstvím nebo možností kredity se blokovaný kredit na účet nevrací.

Při Vaší účasti na lekci rezervované členstvím "MULTISPORT" a uhradě lekce stejnou benefitní kartou, jsou blokované kredity uvolněny pro další rezervaci. Kredity jsou uvolněny za 60 minut po uplynutí lekce. V případě Vaší neúčasti na rezervované lekci nebo vytvoření rezervace jinak než členstvím "MULTISPORT" jsou kredity použity na úhradu lekce.

Přihlášení / odhlášení z lekce je možné pouze v rezervačním systému. Možnost odhlášení končí 2 hodiny před začátkem lekce.

Pokud máte málo kreditů můžete si je dokoupit online rovnou při rezervaci lekce. Členství Vám zůstává, dobíjíte pouze kredit.

Platnost kreditů: kredity zakoupené s členstvím MULTISPORT jsou k dispozici dokud je nespotřebujete. (Příklady spotřeby kreditů: neúčast na rezervované lekci nebo rezervace jinak než členstvím MULTISPORT).
Každé další zakoupené kredity mají platnost 12 měsíců. PLATNÉ kredity lze prodloužit nákupem kreditů nových.

NEMÁTE-LI REZERVACI V REZERVAČNÍM SYSTÉMU A K PLATBĚ LEKCE CHCETE VYUŽÍT KARTU MULTISPORT, BUDE ÚČTOVÁN PŘÍPLATEK 50 Kč / lekce

Kartu MultiSport je možné využít pouze pro studiové lekce v trvání 60 minut, jiné lekce s ní platit nelze.