Multisport karta

pokud chcete za lekce platit kartou Multisport, je třeba následující:

  • Vytvořit si účet v rezervačním systému Yogaspace.
  • Koupit si členství MULTISPORT za 200 Kč. Členství je možné koupit rovnou při přihlašování na lekci v záložce "Permanentka" nebo tlačítkem "Obchod". Zaplacením členství MULTISPORT obdžíte 200 kreditů na Váš účet v rezervačním systému. Kredity Vám umožní rezervovat lekce a slouží jako záruka platby kartou MultiSport.
    ČLENSTVÍM MULTISPORT LZE REZERVOVAT POUZE 60 MINUTOVÉ LEKCE PROBÍHAJÍCÍ VE STUDIU. Rozvrh
  • Pokud už členství máte, vytvořte v rezervačním systému rezervaci, přijďte na lekci a zaplaťte lekci kartou MlultiSport.

Při rezervaci je třeba zvolit možnost "Permanentka" a členství MultiSport, aby systém dále zpracoval rezervací blokovaný kredit. Při rezervaci jiným členstvím nebo možností kredity se blokovaný kredit na účet nevrací.

Při Vaší účasti na lekci rezervované členstvím "MULTISPORT" a uhradě lekce stejnou benefitní kartou, jsou blokované kredity uvolněny pro další rezervaci. Kredity jsou uvolněny za 60 minut po uplynutí lekce. V případě Vaší neúčasti na rezervované lekci nebo vytvoření rezervace jinak než členstvím "MULTISPORT" jsou kredity použity na úhradu lekce.

Přihlášení / odhlášení z lekce je možné pouze v rezervačním systému. Možnost odhlášení končí 2 hodiny před začátkem lekce.

Pokud máte málo kreditů můžete si je dokoupit online rovnou při rezervaci lekce. Členství Vám zůstává, dobíjíte pouze kredit.

Kredity jsou platné 12 měsíců a jsou nevratné. PLATNÉ kredity lze prodloužit nákupem kreditů nových.

Kartu MultiSport je možné využít pouze pro studiové lekce v trvání 60 minut, jiné lekce s ní platit nelze.