Rezervace

Rezervace Vám zajistí místo na lekci, rezervace je možné vytvářet pouze s platným kreditem.
Jak koupit kredit a Multisport kredit je uvedeno v ceníku.

Přihlášení na lekci a správa rezervací je možná pouze pokud jste do rezervačního systému přihlášeni v okně rozvrhu. Pokud jste u nás poprvé, nejdříve je třeba registrovat se do rezervačního systému. 

Registrace do rezervačního systému

  • Na stránce "Rozvh" klikněte na "Přihlásit se" v pravém horním rohu rozvrhu a pak na "Registrovat se" nebo klikněte na libovolnou lekci a pod jejím popisem na "Registrovat se". Dále postupujte dle pokynů.
  • Pokud jste na stránce "Kurzy", klikněte na "Přihlásit se" v pravém horním rohu okna kurzy a pak na "Registrovat se". Dále postupujte dle pokynů.

Přihlášení do rezervačního systému

  • Na stránce "Rozvh" klikněte na "Přihlásit se" v pravém horním rohu rozvrhu nebo na libovolnou lekci a pod jejím popisem na "Přihlásit se", zadejte své přihlašovací údaje a přihlaste se.
  • Pokud jste na stránce "Kurzy", klikněte na "Přihlásit se" v pravém horním rohu okna kurzy, zadejte své přihlašovací údaje a přihlaste se.

V rozvrhu můžete po řihlášení do rezervačního systému vytvářet, rušit a spravovat své rezervace. Na stránce rozvrhu, kliknutím na uživatelské jméno v pravém horním rohu rozvrhu zobrazíte menu: Moje rezervace, Profil, Odhlásit.

Náhrady kurzových lekcí se provádí v okně rozvrhu. Na stránce kurzy je možné pouze přihlásit se do kurzu nebo zrušit účast v celém kurzu. 

Rezervace jedné lekce - Otevřete rozvrh, jste přihlášeni nebo se přihlaste. Vyberte a otevřete lekci na kterou se chcete přihlásit. Pod popisem lekce klikněte "Přihlásit" a dál pokračujte dle pokynů v okně. 
Přihlašování končí 30 minut před začátkem lekce pro odpolední lekce a 15 minut před začátkem lekce pro ranní lekce. Po tomto čase se již nejde na lekce přes rezervační systém přihlásit.
V tabulce rozvrhu je vidět, kolik míst je z celkové kapacity obsazených.
Pokud v rozvrhu vidíte, že je na lekci místo a že nebyla zrušena pro malý zájem, můžete na lekci přijít i bez předchozí rezervace.

Náhradník - u některých lekcí je možné přihlásit se jako náhradník. Pokud se na lekci uvolní místo, náhradník dostane automatickou zprávu emailem z rezervačního systému, že je na lekci volné místo a může se přihlásit. NÁHRADNÍK místo na lekci nemá.

MultiSport karta - vlastníte kartu MultiSport a chcete hradit vstupy na 60 minutové lekce touto kartou?
Vytvořte si účet v rezervačním systému. V obchodě koupíte členství MULTISPORT za 0 Kč (členství kupujete pouze 1x) Do dvou pracovních dnů přidáme k Vašemu účtu 200 kreditů. Připsání těchto kreditů je podmíněno aktivací odběru novinek, které Vám přijde na zadaný e-mail. Kredity Vám umožní vytvořit rezervaci na 60 minutovou lekci. Tlačítko Obchod najdete v okně rozvrhu vlevo nahoře (nad kalendářem).
Jak funguje kredit MultiSport? - Pokud na rezervovanou lekci přijdete a lekci uhradíte kartou MultiSport, kredit se obnoví hodinu po skončení lekce a vy můžete vytvořit novou rezervaci. V případě, že se na rezervovanou lekci nedostavíte nebo rezervaci vytvoříte jinak než s přiřazeným členstvím MULTISPORT, kredit se vám odečte. Po vyčerpání námi vloženého kreditu si již další kredit kupujete sami. Odhlášení z lekcí je možné nejpozději 2 hodiny před začátkem lekce. Pokud chcete rezervovat více lekcí najednou, potřebujete více kreditů. Další kredity si již hradíte sami.
MltiSport kartu lze využít výhradně na 60 minutové lekce dle rozvrhu.

Zrušení rezervace - rezervaci je možné zrušit nejpozději 2 hodiny před začátkem lekce, odhlášením v rezervačním systému. Otevřete rozvrh, jste přihlášeni nebo se přihlašte. Klikněte na své uživatelské jméno, vyberte "Moje rezervace". Ze seznamu rezervací vyberte a otevřete lekci, ze které se chcete odhlásit, klikněte na "Zrušit účast" a dle pokynů se odhlaste. Pokud se z rezervované lekce včas neodhlásíte a na lekci nepřijdete, může vám být účtována cena jednoho vstupu dle délky lekce.  

Rezervace kurzu - přihlášení do kurzu probíhá na samostatné stránce, kde jsou vypsány kurzy, které budeme v nejbližší době otevírat. Jste přihlášeni nebo se přihlásíte do rezervačního systému, kliknete na vybraný kurz, zvolíte přihlásit a dál pokračujete dle pokynů.
Přihlášením do kurzu si zajistíte místa na všech kurzových lekcích (není tedy třeba se přihlašovat na jednotlivé lekce). Kurzy

Náhrada kurzové lekce - v kurzech je možné určitý počet lekcí nahradit. Pokud chcete lekci nahradit nejdříve je nutné se z lekce, na kterou nemůžete přijít odhlásit. Odhlásit se je možné nejpozději 2 hodiny před začátkem lekce. Neodhlášení (neomluvené) lekce nahrazovat nelze.
Otevřete rozvrh, jste přihlášeni nebo se přihlaste. Klikněte na své uživatelské jméno, vyberte "Moje rezervace". Ze seznamu rezervací vyberte a otevřete kurzovou lekci ze které se chcete odhlásit, klikněte na "Zrušit účast" a dle pokynů se odhlaste.
Systém vám po odhlášení z kurzové lekce vygeneruje a zašle emailem informace o "náhradové permanentce".
Nyní se můžete přihlásit na libovolnou lekci kde chcete náhradu uplatnit. Pro vytvoření rezervace postupujte dle pokynů v odstavci "Rezervace jedné lekce".

Používáme rezervační systém Sportimea.

Rezervace individudálních lekcí

  • pro rezervace individuálních lekcí volejte 776 678 999 nebo pište na yoga@yogaspace.cz