Rezervace

Rezervace Vám zajistí místo na lekci, rezervace je možné vytvářet pouze s platným kreditem. Na lekce můžete přijít i bez rezervace, obsazenost lekcí si zkontrolujte v rozvrhu.
Jak koupit kredit a Multisport kredit je uvedeno v ceníku.

Přihlášení na lekci a správa rezervací je možná pouze pokud jste do rezervačního systému přihlášeni v okně rozvrhu. Pokud jste u nás poprvé, nejdříve je třeba registrovat se do rezervačního systému. 

Registrace do rezervačního systému

  • Na stránce "Rozvh" klikněte na "Přihlásit se" v pravém horním rohu rozvrhu a pak na "Registrovat se" nebo klikněte na libovolnou lekci a pod jejím popisem na "Registrovat se". Dále postupujte dle pokynů.
  • Pokud jste na stránce "Kurzy", klikněte na "Přihlásit se" v pravém horním rohu okna kurzy a pak na "Registrovat se". Dále postupujte dle pokynů.

Přihlášení do rezervačního systému

  • Na stránce "Rozvh" klikněte na "Přihlásit se" v pravém horním rohu rozvrhu nebo na libovolnou lekci a pod jejím popisem na "Přihlásit se", zadejte své přihlašovací údaje a přihlaste se.
  • Pokud jste na stránce "Kurzy", klikněte na "Přihlásit se" v pravém horním rohu okna kurzy, zadejte své přihlašovací údaje a přihlaste se.

V rozvrhu můžete po řihlášení do rezervačního systému vytvářet, rušit a spravovat své rezervace. Na stránce rozvrhu, kliknutím na uživatelské jméno v pravém horním rohu rozvrhu zobrazíte menu: Moje rezervace, Profil, Odhlásit.

Náhrady kurzových lekcí se provádí v okně rozvrhu. Na stránce kurzy je možné pouze přihlásit se do kurzu nebo zrušit účast v celém kurzu. 

Rezervace jedné lekce - Otevřete rozvrh, jste přihlášeni nebo se přihlaste. Vyberte a otevřete lekci na kterou se chcete přihlásit. Pod popisem lekce klikněte "Přihlásit" a dál pokračujte dle pokynů v okně. 
Přihlašování končí 30 minut před začátkem lekce. Po tomto čase se již nejde na lekce přes rezervační systém přihlásit.
V tabulce rozvrhu je vidět, kolik míst je z celkové kapacity obsazených.
Pokud v rozvrhu vidíte, že je na lekci místo a že nebyla zrušena pro malý zájem, můžete na lekci přijít i bez předchozí rezervace.

Náhradník - u některých lekcí je možné přihlásit se jako náhradník.  V případě, že se na lekci uvolní místo, dostanete automatickou zprávu z rezervačního systému a vaše místo na lekci tím bude potvrzeno. NÁHRADNÍK místo na lekci nemá. Pouze si zajistí přednostní rezervaci pro případ, že se místo na lekci uvolní.

MultiSport karta - vlastníte kartu MultiSport a chcete hradit vstupy na 60 minutové lekce touto kartou?
Vytvořte si účet v rezervačním systému. V obchodě koupíte členství MULTISPORT za 0 Kč a napíšete nám, že budete lekce hradit kartou MultiSport. Přidáme k Vašemu účtu 200 kreditů. Kredity Vám umožní vytvořit rezervaci na 60 minutovou lekci. Tlačítko Obchod najdete v okně rozvrhu vlevo nahoře (nad kalendářem).
Pokud na rezervovanou lekci přijdete a lekci uhradíte kartou MultiSport, kredit se obnoví hodinu po skončení lekce a vy můžete vytvořit novou rezervaci. V případě, že se na rezervovanou lekci nedostavíte nebo rezervaci vytvoříte jinak než s přiřazeným členstvím MULTISPORT, kredit se vám odečte. Po vyčerpání námi vloženého kreditu si již další kredit kupujete sami. Odhlášení z lekcí je možné nejpozději 2 hodiny před začátkem lekce.
MltiSport kartu lze využít výhradně na 60 minutové lekce dle rozvrhu.

Zrušení rezervace - rezervaci je možné zrušit nejpozději 2 hodiny před začátkem lekce, odhlášením v rezervačním systému. Otevřete rozvrh, jste přihlášeni nebo se přihlašte. Klikněte na své uživatelské jméno, vyberte "Moje rezervace". Ze seznamu rezervací vyberte a otevřete lekci, ze které se chcete odhlásit, klikněte na "Zrušit účast" a dle pokynů se odhlaste. Pokud se z rezervované lekce včas neodhlásíte a na lekci nepřijdete, může vám být účtována cena jednoho vstupu dle délky lekce.  

Rezervace kurzu - přihlášení do kurzu probíhá na samostatné stránce, kde jsou vypsány kurzy, které budeme v nejbližší době otevírat. Jste přihlášeni nebo se přihlásíte do rezervačního systému, kliknete na vybraný kurz, zvolíte přihlásit a dál pokračujete dle pokynů.
Přihlášením do kurzu si zajistíte místa na všech kurzových lekcích (není tedy třeba se přihlašovat na jednotlivé lekce). Kurzy

Náhrada kurzové lekce - v kurzech je možné určitý počet lekcí nahradit. Pokud chcete lekci nahradit nejdříve je nutné se z lekce, na kterou nemůžete přijít odhlásit. Odhlásit se je možné nejpozději 2 hodiny před začátkem lekce. Neodhlášení (neomluvené) lekce nahrazovat nelze.
Otevřete rozvrh, jste přihlášeni nebo se přihlaste. Klikněte na své uživatelské jméno, vyberte "Moje rezervace". Ze seznamu rezervací vyberte a otevřete kurzovou lekci ze které se chcete odhlásit, klikněte na "Zrušit účast" a dle pokynů se odhlaste.
Systém vám po odhlášení z kurzové lekce vygeneruje a zašle emailem informace o "náhradové permanentce".
Nyní se můžete přihlásit na libovolnou lekci kde chcete náhradu uplatnit. Pro vytvoření rezervace postupujte dle pokynů v odstavci "Rezervace jedné lekce".

Používáme rezervační systém Sportimea.

Rezervace individudálních lekcí

  • pro rezervace individuálních lekcí volejte 776 678 999 nebo pište na yoga@yogaspace.cz