Rezervace

Rezervace Vám zajistí místo na lekci, rezervace je možné vytvářet pouze s platným kreditem.
Jak koupit kredit a Multisport kredit je uvedeno v ceníku.

Přihlášení na lekci a správa rezervací je možná pouze pokud jste do rezervačního systému přihlášeni v okně rozvrhu. Pokud jste u nás poprvé, nejdříve je třeba registrovat se do rezervačního systému. 

Registrace do rezervačního systému

 • Na stránce "Rozvh" klikněte na "Přihlásit se" v pravém horním rohu rozvrhu a pak na "Registrovat se" nebo klikněte na libovolnou lekci a pod jejím popisem na "Registrovat se". Dále postupujte dle pokynů.
 • Pokud jste na stránce "Kurzy", klikněte na "Přihlásit se" v pravém horním rohu okna kurzy a pak na "Registrovat se". Dále postupujte dle pokynů.

Přihlášení do rezervačního systému

 • Na stránce "Rozvh" klikněte na "Přihlásit se" v pravém horním rohu rozvrhu nebo na libovolnou lekci a pod jejím popisem na "Přihlásit se", zadejte své přihlašovací údaje a přihlaste se.
 • Pokud jste na stránce "Kurzy", klikněte na "Přihlásit se" v pravém horním rohu okna kurzy, zadejte své přihlašovací údaje a přihlaste se.

V rozvrhu můžete po řihlášení do rezervačního systému vytvářet, rušit a spravovat své rezervace. Na stránce rozvrhu, kliknutím na uživatelské jméno v pravém horním rohu rozvrhu zobrazíte menu: Moje rezervace, Profil, Odhlásit.

Náhrady kurzových lekcí se provádí v okně rozvrhu. Na stránce kurzy je možné pouze přihlásit se do kurzu nebo zrušit účast v celém kurzu. 

Rezervace jedné lekce - Otevřete rozvrh, jste přihlášeni nebo se přihlaste. Vyberte a otevřete lekci na kterou se chcete přihlásit. Pod popisem lekce klikněte "Přihlásit" a dál pokračujte dle pokynů v okně. 
Přihlašování končí 30 minut před začátkem lekce pro odpolední lekce a 15 minut před začátkem lekce pro ranní lekce. Po tomto čase se již nejde na lekce přes rezervační systém přihlásit.
V tabulce rozvrhu je vidět, kolik míst je z celkové kapacity obsazených.
Pokud v rozvrhu vidíte, že je na lekci místo a že nebyla zrušena pro malý zájem, můžete na lekci přijít i bez předchozí rezervace.

Náhradník - u některých lekcí je možné přihlásit se jako náhradník. Pokud se na lekci uvolní místo, náhradník dostane automatickou zprávu emailem z rezervačního systému, že je na lekci volné místo a může se přihlásit. NÁHRADNÍK místo na lekci nemá.

MultiSport a ActivePass karta - placení kartami Multisport a ActivePass za rezevace v Yogaspace, jednoduché.

 • Vytvořit si účet v našem rezervačním systému.
 • MULTISPORT
  • koupit si členství MULTISPORT za 200 Kč (použijte tlačítko “Obchod” v okně rozvrhu nahoře). Zaplacením členství MULTISPORT obdžíte 200 kreditů na Váš účet v rezervačním systému. Kredity Vám umožní rezervovat lekce a slouží jako záruka platby kartou MultiSport. Pouze pro lekce 60 minut.
  • MltiSport kartu lze využít výhradně na 60 minutové lekce dle rozvrhu.
 • ACTIVEPASS
  • koupit si členství ACTIVEPASS (všechny lekce) za 250 Kč (použijte tlačítko “Obchod” v okně rozvrhu nahoře). Zaplacením členství ACTIVEPASS obdžíte 250 kreditů na Váš účet v rezervačním systému. Kredity Vám umožní rezervovat lekce a slouží jako záruka platby kartou ActivePass.
  • Při využití karty ActivePass na lekce 75 minut je doplatek 50 Kč.
 • V rezervačním systému vytvořit rezervaci, přijít na lekci a zaplatit lekci kartou MlultiSport nebo kartou ActivePass.

Při Vaší účasti na lekci rezervované členstvím "MULTISPORT" nebo "ACTIVEPASS" a uhradě lekce kartou MultiSport  nebo ActivePass, jsou použité kredity uvolněny pro další rezervaci. K uvolnění kreditů dojde 60 minut po uplynutí lekce. V případě Vaší neúčasti na rezervované lekci nebo použití rezervace „jenorázový vstup“ jsou kredity použity na úhradu lekce.
Přihlášení / odhlášení z lekce je možné pouze v rezervačním systému. Možnost odhlášení končí 2 hodiny před začátkem lekce.

"Nedostatečná výška zálohy pro dokončení rezervace" - pokud se tato zpráva zobrazí v průběhu rezervování lekce nemáte dost kreditů. Pro nákup dalších kreditů použijte prosím tlačítko “Koupit kredit” v okně rozvrhu nahoře).
Kredity jsou platné 12 měsíců a jsou nevratné. PLATNÉ kredity lze prodloužit nákupem kreditů nových.

Zrušení rezervace - rezervaci je možné zrušit nejpozději 2 hodiny před začátkem lekce, odhlášením v rezervačním systému. Otevřete rozvrh, jste přihlášeni nebo se přihlašte. Klikněte na své uživatelské jméno, vyberte "Moje rezervace". Ze seznamu rezervací vyberte a otevřete lekci, ze které se chcete odhlásit, klikněte na "Zrušit účast" a dle pokynů se odhlaste. Pokud se z rezervované lekce včas neodhlásíte a na lekci nepřijdete, může vám být účtována cena jednoho vstupu dle délky lekce.  

Rezervace kurzu - přihlášení do kurzu probíhá na samostatné stránce, kde jsou vypsány kurzy, které budeme v nejbližší době otevírat. Jste přihlášeni nebo se přihlásíte do rezervačního systému, kliknete na vybraný kurz, zvolíte přihlásit a dál pokračujete dle pokynů.
Přihlášením do kurzu si zajistíte místa na všech kurzových lekcích (není tedy třeba se přihlašovat na jednotlivé lekce). Kurzy

Náhrada kurzové lekce - v kurzech je možné určitý počet lekcí nahradit. Pokud chcete lekci nahradit nejdříve je nutné se z lekce, na kterou nemůžete přijít odhlásit. Odhlásit se je možné nejpozději 2 hodiny před začátkem lekce. Neodhlášení (neomluvené) lekce nahrazovat nelze.
Otevřete rozvrh, jste přihlášeni nebo se přihlaste. Klikněte na své uživatelské jméno, vyberte "Moje rezervace". Ze seznamu rezervací vyberte a otevřete kurzovou lekci ze které se chcete odhlásit, klikněte na "Zrušit účast" a dle pokynů se odhlaste.
Systém vám po odhlášení z kurzové lekce vygeneruje a zašle emailem informace o "náhradové permanentce".
Nyní se můžete přihlásit na libovolnou lekci kde chcete náhradu uplatnit. Pro vytvoření rezervace postupujte dle pokynů v odstavci "Rezervace jedné lekce".

Používáme rezervační systém Sportimea.

Rezervace individudálních lekcí

 • pro rezervace individuálních lekcí volejte 776 678 999 nebo pište na yoga@yogaspace.cz