ROZVRH 

Vítejte, studio otevírá  nejdříve 15 minut před rozvrhovou lekcí. Provoz je bez recepce a na dřívější zvonění nemůžeme reagovat. Děkujeme za pochopení.
Na lekce se přihlašujte v rezervačním systému.  Minimální počet rezervací, pro konání lekce a do kdy se lze odhlásit je vidět po kliknutí na lekci. Při menším než minimálním počtu rezervací se po uplynutí času na odhlášení lekce zruší. V případě zrušení lekce jsou všichni přihlášení informováni emailem a kredity vráceny.
Označení lekcí:  >> Zelené písmo - studiová lekce, rezervace možná bez kreditu  >> Černé písmo - studiová lekce, rezervace pouze s kreditem  >> Žluté pozadí - anglicky vedená lekce ve studiu  >> Růžové pozadí - on-line lekce, rezervace pouze s kreditem (EN = v angličtině)  >> Modré pozadí - lekce třetích stran, rezervace u lektorů.

R E C E N Z E      O REZERVACÍCH      PŘIHLÁŠENÍ NA LEKCI - video      MultiSport karty lze využít pouze na 60 minutové studiové lekce.

V tabulce rozvrhu je seznam lekcí, které probíhají tento a příští týden.

Obsazenost - obsazenost lekce určují čísla v tabulce. Například 4/14 značí, že na lekci jsou 4 přihlášky z celkové kapacity 14 možných.

Instuktoři - u lekce je vždy uvedeno jméno lektora, který lekci vede. Je-li lekce zaskakována jiným lektorem, najdete toto označení: Ivana(S), Ziggy, které značí, že Ivana zaskakuje na lekci, kterou běžně vede Zbyněk. (S) za jménem tedy značí záskok.  

Přihlašení na lekci a správa rezervací je možná pouze pokud jste se v rezervačním systému registrovali (vytvořili si účet) a v okně rozvrhu jste přihlášeni. Na vybranou lekci pak stačí kliknout a přihlásit se na ni. Pokud jste si rezervovali lekci, včas ji nezrušili a nepřijdete na lekci, bude vám cena lekce účtována. Používáme rezervační systém Sportimea. Více o rezervacích.

Konec přihlašování na lekce:

  • Přihlašování na studiové i on-line lekce končí 15 minut před začátkem lekce. (Odkaz na on-line lekci najdete v rozvrhu u vaší lekce)
    Pozdější přihlášky systém nepřijímá.

Rušení lekcí - pokud je na  lekci v daný čas méně přihlášek než je minimum u lekce uvedené, je lekce zrušena. Přihlášení jsou informováni emailem a zaplacené kredity jsou v vráceny. (Minimální počet přihlášek pro otevření lekce je vidět po rozkliknutí lekce v rozvrhu).

  • Lekce ve studiu se v případě malého zájmu zruší 2 hodiny před začátkem (ranní lekce do 22:00 hod předcházejícího dne)
  • On-line lekce se v případě malého zájmu zruší 1 hodinu před začátkem.

Přihlášení do kurzů probíhá na stánce kurzy