ROZVRH 

Vítejte, studio je otevřeno, cvičíme v menších skupinách. Na lekce je třeba se hlásit v rezervačním systému. Více o rezervacích.
Označení lekcí: >> Zelené písmo - rezervace na lekci možná bez kreditu    >> Žluté pozadí - anglicky vedená lekce ve studiu
>> Růžové pozadí - on-line lekce, rezervace s kreditem (EN = v angličtině)    >> Ostatní - studiové lekce, rezervace s kreditem
Minimální počet rezervací pro otevření lekce je vidět v okně lekce. Je-li rezervací méně, lekce se 2 hod. před začátkem zruší (u on-line lekcí 1 hod.)

Karty MultiSport lze využívat pouze na 60 minutové studiové lekce.      PŘIHLÁŠENÍ NA LEKCI - video    RECENZE

V tabulce rozvrhu je seznam lekcí, které probíhají tento a příští týden.

Obsazenost - obsazenost lekce určují čísla v tabulce. Například 4/14 značí, že na lekci jsou 4 přihlášky z celkové kapacity 14 možných.

Instuktoři - u lekce je vždy uvedeno jméno lektora, který lekci vede. Je-li lekce zaskakována jiným lektorem, najdete toto označení: Ivana(S), Ziggy, které značí, že Ivana zaskakuje na lekci, kterou běžně vede Zbyněk. (S) za jménem tedy značí záskok.  

Přihlašení na lekci a správa rezervací je možná pouze pokud jste se v rezervačním systému registrovali (vytvořili si účet) a v okně rozvrhu jste přihlášeni. Na vybranou lekci pak stačí kliknout a přihlásit se na ni. Pokud jste si rezervovali lekci, včas ji nezrušili a nepřijdete na lekci, bude vám cena lekce účtována. Používáme rezervační systém Sportimea. Více o rezervacích.

Konec přihlašování na lekce:

  • Přihlašování na studiové i on-line lekce končí 15 minut před začátkem lekce. (Odkaz na on-line lekci najdete v rozvrhu u vaší lekce)
    Pozdější přihlášky systém nepřijímá.

Rušení lekcí - pokud je na  lekci v daný čas méně přihlášek než je minimum u lekce uvedené, je lekce zrušena. Přihlášení jsou informováni emailem a zaplacené kredity jsou v vráceny. (Minimální počet přihlášek pro otevření lekce je vidět po rozkliknutí lekce v rozvrhu).

  • Lekce ve studiu se v případě malého zájmu zruší 2 hodiny před začátkem.
  • On-line lekce se v případě malého zájmu zruší 1 hodinu před začátkem.

Přihlášení do kurzů probíhá na stánce kurzy