ON-LINE LEKCE

Od 9.10. přecházíme do on-line režimu. Pro on-line cvičení budete potřebovat aplikaci zoom.us v mobilu, tabletu nebo počítači (nemusíte mít účet, stačí aplikace). Na lekci je třeba se přihlásit přes rozvrh. Všichni přihlášení pak obdrží cca 30 minut před začátkem lekce odkaz ke sledování. Cena lekce je 120 Kč (nebo 120 kreditů) a můžete rezervovat pouze s platným kreditem. On-line lekce mají růžové pozadí.  Některé lekce jsou vedeny v angličtině, v rozvrhu je to uvedeno.
POZOR: KARTY MULTISPORT K ÚHRADĚ ON-LINE LEKCÍ POUŽÍVAT NELZE. Navíc jejich používání bylo od 9.10. pozastaveno na neurčito vydavatelem. Lekce budou otevřeny pro 3 a více přihlášených jogínů. Pokud bude lekce pro malý zájem zrušena, obdržíte hodinu před lekcí e-mailovou zprávu. 
Přihlašovat na lekce se můžete nejpozději 5 minut před jejím začátkem. Odhlásit se je třeba nejpozději 60 minut předem (aby  mohl systém vyhodnotit účast). 

Výhodný kreditový balíček 5 on-line lekcí za 500 Kč (platnost 30 dní) najdete pod tlačítkem obchod (v levém horním rohu rozvrhu. Tlačítko se zobrazuje pouze přihlášeným).

V tabulce rozvrhu je seznam lekcí, které probíhají ve studiu Yogaspace tento a příští týden.
Přihlašení na lekci a správa rezervací je možná pouze pokud jste se v rezervačním systému registrovali (vytvořili si účet) a v okně rozvrhu jste přihlášeni. Na vybranou lekci pak stačí kliknout a přihlásit se na ni. Pokud jste si rezervovali lekci, včas ji nezrušili a nepřijdete na lekci, bude vám cena lekce účtována. Používáme rezervační systém Sportimea. Více o rezervacích.

Přihlašování končí 15 minut před začátkem lekce. Po tomto čase se již nejde na lekce přes rezervační systém přihlásit. Pokud v rozvrhu vidíte, že na lekci je místo a že pro malý zájem nebyla zrušená, můžete na lekci přijít i bez předchozí rezervace.

Obsazenost - obsazenost lekce určují čísla v tabulce. Například 4/12 značí, že na lekci jsou 4 přihlášky z celkové kapacity 12 možných.

Lektoři - u lekce je vždy uvedeno jméno lektora, který lekci vede. Je-li lekce zaskakována jiným lektorem, najdete toto označení: Ivana(S), Ziggy, které značí, že Ivana zaskakuje na lekci, kterou běžně vede Zbyněk. (S) za jménem tedy značí záskok.  

Žluté zvýraznění = lekce vedené v angličtině nebo anglicky + česky. Ostatní lekce jsou vedeny v češtině. 

Kartičky MultiSport lze použít pouze na 60ti minutové studiové lekce (na on-line lekce použít nelze).

Přihlašování do kurzů probíhá na samostatné stánce. Viz. odkaz.