Rozvrh lekcí

Lekce probíhají pro 3 a více přihlášených v rezervačním systému. (Při menším počtu přihlášek se lekce 2 hodiny před svým začátkem zruší).

Rezervace je možné vytvářet pouze s platným kreditem. Kredity lze koupit v rezervačním systému on-line. Počet míst ve studiu je při současných opatřeních omezen. Doporučujeme vlastní podložku. Šatny jsou k dispozici. DO PROSTOR STUDIA VSTUPUJTE PROSÍM POUZE BEZ VENKOVNÍCH BOT! Více o hygienických opatřeních.
Jak mám postupovat pokud vlastním kartu MultiSport?
Více informací o kreditech najdete v
ceníku

Nadále poběží on-line lekce. Lekce přenášíme přes zoom.us (informace jsou uvedeny u každé lekce). Na tyto lekce nelze uplatnit kartičku MultiSport. 

V tabulce rozvrhu je seznam lekcí, které probíhají ve studiu Yogaspace tento a příští týden.
Přihlašení na lekci a správa rezervací je možná pouze pokud jste se v rezervačním systému registrovali (vytvořili si účet) a v okně rozvrhu jste přihlášeni. Na vybranou lekci pak stačí kliknout a přihlásit se na ni. Pokud jste si rezervovali lekci, včas ji nezrušili a nepřijdete na lekci, bude vám cena lekce účtována. Používáme rezervační systém Sportimea. Více o rezervacích.

Přihlašování končí 15 minut před začátkem lekce. Po tomto čase se již nejde na lekce přes rezervační systém přihlásit. Pokud v rozvrhu vidíte, že na lekci je místo a že pro malý zájem nebyla zrušená, můžete na lekci přijít i bez předchozí rezervace.

Obsazenost - obsazenost lekce určují čísla v tabulce. Například 4/12 značí, že na lekci jsou 4 přihlášky z celkové kapacity 12 možných.

Lektoři - u lekce je vždy uvedeno jméno lektora, který lekci vede. Je-li lekce zaskakována jiným lektorem, najdete toto označení: Ivana(S), Ziggy, které značí, že Ivana zaskakuje na lekci, kterou běžně vede Zbyněk. (S) za jménem tedy značí záskok.  

Žluté zvýraznění = lekce vedené v angličtině nebo anglicky + česky. Ostatní lekce jsou vedeny v češtině. 

Kartičky MultiSport lze použít pouze na 60ti minutové studiové lekce (na on-line lekce použít nelze).

Přihlašování do kurzů probíhá na samostatné stánce. Viz. odkaz.