ROZVRH 

Vítejte, studio je otevřeno, cvičíme v menších skupinách. Na lekce je třeba se hlásit v rezervačním systému. Více o rezervacích.
Lekce se otevírají pro 3 a více přihlášených, při menším počtu je lekce 2 hod. před začátkem zrušena.
Při vstupu je třeba doložit Covid negativitu dle platných nařízení (očkování, test, prodělaná nemoc).

Nadále probíhají také on-line lekce (ty jsou v rozvrhu zvýrazněny růžově pro lepší orientaci). Některé lekce budou probíhat současně ve studiu i on-line. (Při rezervaci pozor při výběru lekce). Karty MultiSport lze využívat jen na 60 minutové studiové lekce. Karty ActivePass s doplatkem také na delší lekce.

V tabulce rozvrhu je seznam lekcí, které probíhají tento a příští týden.

Obsazenost - obsazenost lekce určují čísla v tabulce. Například 4/30 značí, že na lekci jsou 4 přihlášky z celkové kapacity 30 možných.

Lektoři - u lekce je vždy uvedeno jméno lektora, který lekci vede. Je-li lekce zaskakována jiným lektorem, najdete toto označení: Ivana(S), Ziggy, které značí, že Ivana zaskakuje na lekci, kterou běžně vede Zbyněk. (S) za jménem tedy značí záskok.  

Přihlašení na lekci a správa rezervací je možná pouze pokud jste se v rezervačním systému registrovali (vytvořili si účet) a v okně rozvrhu jste přihlášeni. Na vybranou lekci pak stačí kliknout a přihlásit se na ni. Pokud jste si rezervovali lekci, včas ji nezrušili a nepřijdete na lekci, bude vám cena lekce účtována. Používáme rezervační systém Sportimea. Více o rezervacích.

Konec přihlašování na lekce:

  • Přihlašování on-line lekcí končí 5 minut před začátkem lekce.
  • Přihlašování studiových lekcí končí 15 minut před začátkem lekce.
    Po tomto čase se již nejde na lekce přes rezervační systém přihlásit. Pozdější přihlášky systém nepřijímá.

Rušení lekcí - pokud jsou na  lekci v daný čas méně než 3 přihlášky, lekce se zruší a přihlášení jsou informováni emailem.

  • Lekce ve studiu se v případě malého zájmu zruší 2 hodiny před začátkem.
  • On-line lekce se v případě malého zájmu zruší 1 hodinu před začátkem.

Přihlašování do kurzů probíhá na samostatné stánce. Viz. odkaz.