Rozvrh lekcí

Rezervace Vám zajistí místo na lekci, rezervace je možné vytvářet pouze s platným kreditem. Kredity lze koupit v našem rezervačním systému on-line.
Jak mám postupovat pokud vlastním kartu MultiSport?
Více informací o kreditech najdete v
ceníku

DNEŠNÍ LEKCE JEŠTĚ BĚŽÍ, OD PÁTKU 13.3. BUDE STUDIO AŽ DO ODVOLÁNÍ ZAVŘENO.

V tabulce rozvrhu je seznam lekcí, které probíhají ve studiu Yogaspace tento a příští týden.
Přihlašení na lekci a správa rezervací je možná pouze pokud jste se v rezervačním systému registrovali (vytvořili si účet) a v okně rozvrhu jste přihlášeni. Na vybranou lekci pak stačí kliknout a přihlásit se na ni. Pokud jste si rezervovali lekci, včas ji nezrušili a nepřijdete na lekci, bude vám cena lekce účtována. Používáme rezervační systém Sportimea. Více o rezervacích.

Přihlašování končí 30 minut před začátkem lekce. Po tomto čase se již nejde na lekce přes rezervační systém přihlásit. Pokud v rozvrhu vidíte, že na lekci je místo a že pro malý zájem nebyla zrušená, můžete na lekci přijít i bez předchozí rezervace.

Náhradník - u některých lekcí je možné přihlásit se jako náhradník.  V případě, že se na lekci uvolní místo, dostanete automatickou zprávu z rezervačního systému a vaše místo na lekci PAK bude potvrzeno. NÁHRADNÍK místo na lekci nemá. Pouze si zajistí přednostní rezervaci pro případ, že se místo na lekci uvolní.

Žluté zvýraznění = lekce vedené v angličtině nebo anglicky + česky. Ostatní lekce jsou vedeny v češtině. 

Červené zvýraznění
 = rezervace NUTNÁ. Lekce proběhne pouze v případě obdržení alespoň 3 rezervací. Na tyto lekce je možné se hlásit nejpozději 2 hodiny před začátkem lekce. Pokud bude vámi rezervovaná lekce zrušena z důvodu malého zájmu, obdržíte zprávu o zrušení lekce z rezervačního systému. (Pokud rezervaci nemáte, zprávu nemůžete obdržet).

Kartičky MultiSport lze použít pouze na 60ti minutové lekce.

Přihlašování do kurzů probíhá na samostatné stánce. Viz. odkaz.