ON-LINE LEKCE

Nyní jsme v on-line režimu. Pro on-line cvičení budete potřebovat aplikaci zoom.us v mobilu, tabletu nebo počítači (nemusíte mít účet, stačí aplikace). Na lekci je třeba se přihlásit přes rozvrh. Odkaz ke sledování se přihlášeným zobrazí 30 minut před začátkem pod popisem lekce v rozvrhu, stačí lekci rozkliknout. Všichni, kteří se přihlásí více než 30 minut před začátkem lekce, obdrží odkaz ke sledování také emailem. Cena lekce je 120 Kč (nebo 120 kreditů) a můžete rezervovat pouze s platným kreditem. On-line lekce mají růžové pozadí.  Některé lekce jsou vedeny v angličtině, v rozvrhu je to uvedeno.
POZOR: KARTY MULTISPORT K ÚHRADĚ ON-LINE LEKCÍ POUŽÍVAT NELZE. Navíc jejich používání bylo od 9.10. pozastaveno na neurčito vydavatelem. Lekce budou otevřeny pro 3 a více přihlášených jogínů. Pokud bude lekce pro malý zájem zrušena, obdrží všichi přihlášení hodinu před lekcí e-mailovou zprávu. 
Přihlašovat na lekce se můžete nejpozději 5 minut před jejím začátkem. Odhlásit se je třeba nejpozději 60 minut předem (aby  mohl systém vyhodnotit účast). 

Výhodný kreditový balíček 5 on-line lekcí za 500 Kč (platnost 30 dní) najdete pod tlačítkem obchod (v levém horním rohu rozvrhu. Tlačítko se zobrazuje pouze přihlášeným).

Od ledna 2021 je studio na nové adrese: DRTINOVA 11, PRAHA 5 - Smíchov. INFO

V tabulce rozvrhu je seznam lekcí, které probíhají ve studiu Yogaspace tento a příští týden.
Přihlašení na lekci a správa rezervací je možná pouze pokud jste se v rezervačním systému registrovali (vytvořili si účet) a v okně rozvrhu jste přihlášeni. Na vybranou lekci pak stačí kliknout a přihlásit se na ni. Pokud jste si rezervovali lekci, včas ji nezrušili a nepřijdete na lekci, bude vám cena lekce účtována. Používáme rezervační systém Sportimea. Více o rezervacích.

Přihlašování končí 15 minut před začátkem lekce. Po tomto čase se již nejde na lekce přes rezervační systém přihlásit. Pokud v rozvrhu vidíte, že na lekci je místo a že pro malý zájem nebyla zrušená, můžete na lekci přijít i bez předchozí rezervace.

Obsazenost - obsazenost lekce určují čísla v tabulce. Například 4/12 značí, že na lekci jsou 4 přihlášky z celkové kapacity 12 možných.

Lektoři - u lekce je vždy uvedeno jméno lektora, který lekci vede. Je-li lekce zaskakována jiným lektorem, najdete toto označení: Ivana(S), Ziggy, které značí, že Ivana zaskakuje na lekci, kterou běžně vede Zbyněk. (S) za jménem tedy značí záskok.  

Žluté zvýraznění = lekce vedené v angličtině nebo anglicky + česky. Ostatní lekce jsou vedeny v češtině. 

Kartičky MultiSport lze použít pouze na 60ti minutové studiové lekce (na on-line lekce použít nelze).

Přihlašování do kurzů probíhá na samostatné stánce. Viz. odkaz.