„Člověk, který nikdy nechyboval, nezkusil nic nového.“
Albert Einstein
Ivana Haluzová

Ivana Haluzová

Se cvičením jógy jsem se seznámila v roce 2002 v Hong Kongu, kde jsme s manželem žili. Začátky byly nepravidelné, ale časem se cvičení stalo nedílnou součástí mého pracovního týdne. Z jedné, někdy dvou návštěv studia se postupně vyvinulo pravidelné cvičení a zvědavost objevovat nové a naučit se o józe více.

celý článek

Zbyněk (Ziggy) Haluza

Zbyněk (Ziggy) Haluza

Jógu vnímám zejména jako přístup k životu. Postoj, který nám pomáhá znovu objevit kdo jsme a být sami sebou.

celý článek

Lída Rejzková

Lída Rejzková

S jógou jsem se setkala již v dětství, kdy jsem cvičila s rodiči, ale hlouběji jsem se jí začala věnovat až v dospělosti po úrazu páteře. Nejprve pro mě byla jóga terapií, později se stala životní cestou a když přišel pocit sdílení, začala jsem ji učit.

celý článek

Martina Hájková

Martina Hájková

Mé lekce jógy využívají principů Hatha jógy, tedy jógy klasické. Jedná se o jemné protažení celého těla. Hlavním prvkem je svalový strečink, správná technika dýchání, silových prvků minimum. Během kurzu si osvojíte plný  jógový dech, základní jogínské sestavy, umění relaxovat i pozitivně transpormovat svoji mysl.
celý článek

Jana Lískovcová

Jana Lískovcová

Moje hodiny relaxační jógy vychází z klasické hathajógy, která využívá chvíle klidu mezi jednotlivými pozicemi.
Jednotlivé lekce se liší podle přítomných osob a jejich aktuálního naladění a potřeb. Řízená relaxace je spojená se zvukem tibetské mísy, na kterou na závěr hraji.

celý článek

Klára Fialová

Klára Fialová

Jóga je pro mne cestou, na kterou jsem se vydala asi před sedmi lety. Je to cesta, na které potkávám sama sebe i druhé a kde se stále učím vnímat vše kolem sebe s otevřenýma očima a otevřeným srdcem...

celý článek

Kristina Lebedeva

Kristina Lebedeva

S jógou jsem se poprvé seznámila v roce 2006, když mi bylo pouhých 14 let. Teď ji považuji za největší požehnání svého života. Nejdříve jsem pravidelně cvičila hatha jógu po dobu 3 let a poté jsem se přestěhovala do Prahy.

celý článek

Odběr novinek

Kontakty

Yogaspace
Politických vězňů 911/8, 110 00 Praha 1 (3.patro)
Telefon: +420 776 678 999
E-mail: yoga@yogaspace.cz
Internet: www.yogaspace.cz