Ivana Haluzová

Ivana Haluzová

Se cvičením jógy jsem se seznámila v roce 2002 v Hong Kongu, kde jsme s manželem žili. Začátky byly nepravidelné, ale časem se cvičení stalo nedílnou součástí mého pracovního týdne. Z jedné, někdy dvou návštěv studia se postupně vyvinulo pravidelné cvičení a zvědavost objevovat nové a naučit se o józe více.

číst dál

Zbyněk (Ziggy) Haluza

Zbyněk (Ziggy) Haluza

Jógu vnímám zejména jako přístup k životu, který nám pomáhá znovu objevit kdo jsme a být sami sebou. Cvičení jógových pozic, dechová cvičení a meditace jsou nástroje, které nás formují a pomáhají nám na této cestě

číst dál

Lída Rejzková

Lída Rejzková

S jógou jsem se setkala již v dětství, kdy jsem cvičila s rodiči, ale hlouběji jsem se jí začala věnovat až v dospělosti po úrazu páteře. Nejprve pro mě byla jóga terapií, později se stala životní cestou a když přišel pocit sdílení, začala jsem ji učit.

číst dál

Martina Hájková

Martina Hájková

Mé lekce jógy využívají principů Hatha jógy, tedy jógy klasické. Jedná se o jemné protažení celého těla. Hlavním prvkem je svalový strečink, správná technika dýchání, silových prvků minimum. Během kurzu si osvojíte plný  jógový dech, základní jogínské sestavy, umění relaxovat i pozitivně transpormovat svoji mysl.
číst dál

Jana Lískovcová

Jana Lískovcová

Moje hodiny relaxační jógy vychází z klasické hathajógy, která využívá chvíle klidu mezi jednotlivými pozicemi.
Jednotlivé lekce se liší podle přítomných osob a jejich aktuálního naladění a potřeb. Řízená relaxace je spojená se zvukem tibetské mísy, na kterou na závěr hraji.

číst dál

Klára Fialová

Klára Fialová

Jóga je pro mne cestou, na kterou jsem se vydala asi před sedmi lety. Je to cesta, na které potkávám sama sebe i druhé a kde se stále učím vnímat vše kolem sebe s otevřenýma očima a otevřeným srdcem...

číst dál

Matina Bruštíková

Matina Bruštíková

I když moje cesta k józe byla dlouhá a ne vždy jednoduchá, jsem nesmírně vděčná za tento dar. Jógu a všechno s ní spojené vnímám jako své poslání.
Věřím, že cvičení jógy nás posunuje směrem k toku kosmické harmonie. Harmonie, která nás unáší všemi směry životem jako proud nesoucí vodu v korytu, jež vytváří nádhernou symbiózu. Občas je tok silnější, občas slabší, někdy změní směr, ale důležité je v ní stále rozpoznávat harmonii.

 

číst dál

Kristina Lebedeva

Kristina Lebedeva

S jógou jsem se poprvé seznámila v roce 2006, když mi bylo pouhých 14 let. Teď ji považuji za největší požehnání svého života. Nejdříve jsem pravidelně cvičila hatha jógu po dobu 3 let a poté jsem se přestěhovala do Prahy.
Znovu jsem začala cvičit v roce 2014, kdy jsem poprvé vyzkoušela ashtanga vinyasa jógu a zároveň jsem pokračovala ve cvičení hathy. Tehdy jsem se navíc také seznámila i s kundalini jógou. V tomto roce jsem se začala hlouběji prokopávat ke kořenům jógy a její filozofie.

číst dál

Markéta Jiroušková

Markéta Jiroušková

Na hodinách, které vedu, se snažím ve svých studentech vzbudit zájem o pohyb, který dělají a o vše, co se při něm děje.

číst dál

Linda Janatová

Linda Janatová

Jóga si mě sama našla. Je dost možné, že mě vůbec nehledala, protože tu stále se mnou byla. Má první lekce, kterou jsem navštívila, byla Hatha jóga v mém „rodném" pražském studiu, kam se stále velmi ráda vracím. Z lekce jsem odcházela šťastná, vyrovnaná a s láskyplným pocitem jsem si uvědomovala své tělo, dech a mysl.

číst dál