Ivana Haluzová

Ivana Haluzová

Se cvičením jógy jsem se seznámila v roce 2002 v Hong Kongu, kde jsme s manželem žili. Začátky byly nepravidelné, ale časem se cvičení stalo nedílnou součástí mého pracovního týdne. Z jedné, někdy dvou návštěv studia se postupně vyvinulo pravidelné cvičení a zvědavost objevovat nové a naučit se o józe více.

číst dál

Zbyněk (Ziggy) Haluza

Zbyněk (Ziggy) Haluza

Jógu vnímám zejména jako přístup k životu, který nám pomáhá znovu objevit kdo jsme a být sami sebou. Cvičení jógových pozic, dechová cvičení a meditace jsou nástroje, které nás formují a pomáhají nám na této cestě

číst dál

Matina Bruštíková

Matina Bruštíková

I když moje cesta k józe byla dlouhá a ne vždy jednoduchá, jsem nesmírně vděčná za tento dar. Jógu a všechno s ní spojené vnímám jako své poslání.
Věřím, že cvičení jógy nás posunuje směrem k toku kosmické harmonie. Harmonie, která nás unáší všemi směry životem jako proud nesoucí vodu v korytu, jež vytváří nádhernou symbiózu. Občas je tok silnější, občas slabší, někdy změní směr, ale důležité je v ní stále rozpoznávat harmonii.

 

číst dál

Linda Janatová

Linda Janatová

Jóga si mě sama našla. Je dost možné, že mě vůbec nehledala, protože tu stále se mnou byla. Má první lekce, kterou jsem navštívila, byla Hatha jóga v mém „rodném" pražském studiu, kam se stále velmi ráda vracím. Z lekce jsem odcházela šťastná, vyrovnaná a s láskyplným pocitem jsem si uvědomovala své tělo, dech a mysl.

číst dál

Kateřina Kopalová

Kateřina Kopalová

K józe jsem si začala nacházet cestu během studia na vysoké škole, kdy jsem neustále přebíhala ze školy do práce. Jóga mi pomáhala nejen protáhnout a posílit ztuhlé tělo, ale také odpoutat myšlenky od stresu a zrelaxovat se.

číst dál