O nás - zakladatelé

DSCN6981_cr
Jóga je přístup k životu, umění  být vědomě  tady a teď. Postoj, který nám pomáhá znovu objevit kdo jsme a jaké je naše poslání.

Vlastní pravidelná praxe nás tvaruje a pomáhá naplnit život co nejlépe. Stabilita a klid v nitru, naše chování vůči okolí i sami sobě jsou opravdovým měřítkem naší transformace. Napovídají nám, jak upřímná a poctivá naše pouť je. Cest je mnoho, jóga je jedna z nich a i v rámci jógy je mnoho směrů a přístupů. Je na každém z nás najít  správnou cestu.

Myšlenka yogaspace se zrodila  začátkem roku 2007. V té době jsme žili v Asii kde jsme se již několik let věnovali pravidelné praxi jógových disciplín. Díky józe naše životy v té době prošly a nadále prochází spoustou malých i velkých změn, které mají významný pozitivní vliv. Prožívání účinků jógy zažehlo chuť a potřebu podělit se o toto věčné učení.

Po fázi spřádání představ, plánů a vynaloženého úsilí jsme v červnu roku 2008 otevřeli v Praze na Smíchově studio Yogaspace.  Od svého vzniku nabralo Yogaspace vlastní kurz, na nás je mít odvahu a chuť nechat věci přirozeně plynout a konat  to, co je třeba.

Našim cílem je předávat poznatky a vědomosti, které jsme za léta praxe získali. Vytvářet klidné a příjemné zázemí , které vás podpoří. Naší osobní motivací je důvěra v tuto životní filozofii získaná vlastní upřímnou praxí. Náš veliký dík patří všem našim učitelům, kteří láskyplně předávají své bohaté znalosti, a  vám, našim studentům, díky kterým může Yogaspace být.

Om

Ivana a Zbyněk (Ziggy)