„Jóga, cesta ke zdraví a spokojenosti.“

Články a zajímavosti

Pozdravy slunci pro vlastní praxi ke stažení: Suryanamaskara A, B.pdf

Ashtanga Vinyasa - mantry: Mantry pro zahájení a ukončení cvičení Ashtanga Vinyasa jógy.

Naše ubytování v Praze - krátkodobý pronájem. 

Yamas a Niyamas

Cvičení jógy se řada z nás věnuje již dlouho. Zkoumáme, jaký vliv mají pozice na naše tělo, jak se po fyzické stránce otevíráme, posilujeme, zdokonalujeme. Jaké pozice jsme se za ta léta naší praxe naučili a jaké pocity, benefity nebo nálady nám tyto pozice a jejich praktikování přináší.

Ásany ale nejsou jedinou částí jógové praxe. V posloupnosti našeho vývoje, který zajisté jóga přináší, stojí až na třetím místě. Důležitější než samotné ÁSANY (pozice) je to, jak se chováme k druhým a také sami k sobě. Jaký život žijeme.

celý článek

Ashtanga vinyasa jóga

Co je Ashtanga vinyasa jóga? Co její cvičení obnáší? Pro koho je vhodná? Proč cvičit? Ashtanga vinyasa jóga je jeden ze směrů jógy jejíž cvičení je oblíbené po celém světě. Vyznačuje se dynamičností, kterou do cvičení přináší právě vinyasa. Vinyasa v doslovném překladu zmamená specifické umístění (vi = special, nyasa = placement).

celý článek

Alkalická ionizovaná voda

Voda - pramen zdraví
Význam vody pro naše zdraví se často podceňuje. Jelikož veškeré orgány látkové výměny potřebují tekutinu, je nesmírně důležité, zda ono "pramoře", v němž plavou buňky, je po ruce v dostatečném množství. Abychom si uvědomili význam vody pro své zdraví, musíme porozumět fyziologickým procesům. Čím více toho víme o příčinách nemocí, tím více můžeme přispět ke snížení nákladů na svoje zdraví.

celý článek

Dalajlámovo proroctví

Toto je poselství dalajlámy k miléniu, stačí pár sekund na jeho přečtení a zamyšlení se nad ním.

celý článek

Odběr novinek

Kontakty

Yogaspace
Politických vězňů 911/8, 110 00 Praha 1 (3.patro)
Telefon: +420 776 678 999
E-mail: yoga@yogaspace.cz
Internet: www.yogaspace.cz