„Uprostřed těžkostí leží příležitost.“
Albert Einstein

Víkend - MLADÉ BUKY - Krkonoše


Milé a milí,
ráda bych Vás znovu pozvala na víkend jógy do Mladých Buků. Víkend zaměřený na praxi jógy, odpočinek a procházky krkonošskou přírodou.
Termín: 11. - 13.10. 2019
Místo: Penzion u Kubečků, Mladé Buky
Lekce vede: Ivana, rezervace na: ivana@yogaspace.cz

 

Milé a milí,

ráda bych Vás znovu pozvala na víkend jógy do Mladých Buků. Víkend zaměřený na praxi jógy, odpočinek a procházky krkonošskou přírodou.

Penzion u Kubečků nabízí 5 pokojů vybavených kuchyňkou a koupelnou a samostatnou tělocvičnu pro cvičení jógy. Ubytovat se můžeme po 2 až 4 osobách na pokoji. Lekce jógy, které budou vycházet z mé praxe ashtanga vinyasa jógy budou kombinované s dechovými technikami, meditací a přidáme i prvky thajské masáže, jejíž kurz jsem absolvovala.

Máte-li chuť vydat se v říjnu do Krkonoš a obohatit svoji jógovou praxi, budu ráda. Penzion budeme mít celý pro sebe.

Program lekce jógy v pátek večer, sobotu ráno, sobotu večer a neděli ráno. Zbytek podle nálady a dohody na místě – výlety, povídání, mantry, konzultace.

Cena: 2,600 Kč / osoba / pobyt
(Cena zahrnuje ubytování na pokojích po dvou, lekce jógy, pronájem tělocvičny, 2x snídani a 2x lehkou večeři. Pokoje jsou 4lůžkové, při obsazení pokojů 3 a více osobami je cena 2,300 Kč).

Záloha při registraci: 1,000 Kč – na rezervaci ubytování. Při zrušení termínu po 10.9. je záloha nevratná. Lze ale za sebe poslat náhradu. Doplatek na místě v hotovosti.

Místo / místa si rezervujte na mojí e-mailové adrese: ivana@yogaspace.cz

Děkuji za zprávy zpět a těším se na vás.

Ivana

Odběr novinek

Kontakty

Yogaspace
Politických vězňů 911/8, 110 00 Praha 1 (3.patro)
Telefon: +420 776 678 999
E-mail: yoga@yogaspace.cz
Internet: www.yogaspace.cz