REGISTRACE A PODMÍNKY KURZŮ
platné od 1.12.2018

REGISTRACE probíhá přes rezervační systém Sportimea. Pro přihlášení je nutné si vytvořit bezplatný účet v rezervačním systému. Pomocí tohoto účtu pak můžete svoje rezervace a náhrady jednoduše spravovat. Pokud již kurz probíhá, nelze se do celého kurzu přes systém přihlásit. V tomto případě pošlete e-mail s požadavkem na yoga@yogaspace.cz. Pro zajištění místa v kurzu, je třeba uhradit kurzovné. Informace k vaší platbě obdržíte e-mailem po přihlášení do kurzu.
Přihlášení do systému.

Platbu lze provést převodem na účet (informace včetně čísla účtu budou zaslány e-mailem po vašem přihlášení) nebo v hotovosti přímo ve studiu. Zaplatit hotově ve studiu je možné 15- 5 minut před vyučovanými hodinami – viz. rozvrh, během výuky nejsme schopni vaše požadavky vyřídit. Klepání na dveře a jiné formy upoutání pozornosti v průběhu lekcí zůstanou bez odezvy. Děkujeme za pochopení.

STORNO POPLATKY: 
Při zrušení rezervace po zaplacení kurzovného účtujeme následující storno poplatky:
14 a více dnů před začátkem kurzu – 50% z uhrazené částky
méně než 14 dnů před začátkem kurzu - 100% z uhrazené částky 

V případě zrušení akce z naší strany, Vám vrátíme celou uhrazenou částku.

NÁHRADY ZAMEŠKANÝCH LEKCÍ: 
V kurzu je možné určitý počet zameškaných lekcí nahradit v jiné KURZOVÉ lekci. U každého kurzu je přesně uvedeno, kolik lekcí lze nahradit, další zameškané lekce propadají. Náhradit můžete pouze ty lekce, ze kterých jste se řádně a včas odhlásili. Po odhlášení vám systém vygeneruje náhradovou permanentku, kterou použijete na rezervaci vaší náhradové lekce. Náhrady lze uplatnit pouze na některých lekcích, pokud vám nepůjde se na vybranou lekci s náhradovou permanentkou přihlásit, není pro nahrazování tato lekce otevřena. Uplatnění náhrad je možné pouze do konce týdne, ve kterém kurz, jehož lekci chcete nahradit, končí.
Jak se odhlásit z kurzové lekce? 
Účast na kurzové lekci zrušíte v našem rozvrhu. Přihlaste se do rozvrhu pod vaším uživatelským jménem. Klikněte na své uživatelské jméno (v rozvrhové tabulce vpravo nahoře), vyberte "Moje rezervace". Ze seznamu vašich rezervací vyberete a otevřete kurzovou lekci, ze které se odhlašujete, kliknete "Zrušit účast" a dle pokynů se odhlásíte. 

POZNÁMKY:
Není-li uvedeno jinak, kurzy probíhají na adrese studia Yogaspace: Politických vězňů 8, Praha 1.
S sebou si na cvičení přineste pohodlné oblečení. Cvičí se naboso. Podložky jsou ve studiu k dispozici. Pro cvičení dynamických forem jógy doporučujeme také malý ručník.

Yogaspace