„Jóga, cesta ke zdraví a spokojenosti.“

REGISTRACE A PODMÍNKY KURZŮ
platné od 1.12.2018

REGISTRACE probíhá přes rezervační systém Sportimea. Pro přihlášení je nutné si vytvořit bezplatný účet v rezervačním systému. Pomocí tohoto účtu pak můžete svoje rezervace a náhrady jednoduše spravovat. Pokud již kurz probíhá, nelze se do celého kurzu přes systém přihlásit. V tomto případě pošlete e-mail s požadavkem na yoga@yogaspace.cz. Pro zajištění místa v kurzu, je třeba uhradit kurzovné. Informace k vaší platbě obdržíte e-mailem po přihlášení do kurzu.
Přihlášení do systému.

Platbu lze provést převodem na účet (informace včetně čísla účtu budou zaslány e-mailem) nebo v hotovosti přímo ve studiu. Zaplatit hotově ve studiu je možné 15- 5 minut před vyučovanými hodinami – viz. rozvrh, během výuky nejsme schopni vaše požadavky vyřídit. Klepání na dveře a jiné formy upoutání pozornosti v průběhu lekcí zůstanou bez odezvy. Děkujeme za pochopení.

STORNO POPLATKY: 
Při zrušení rezervace po zaplacení kurzovného účtujeme následující storno poplatky:
14 a více dnů před začátkem kurzu – 50% z uhrazené částky
méně než 14 dnů před začátkem kurzu - 100% z uhrazené částky 

V případě zrušení akce z naší strany, Vám vrátíme celou uhrazenou částku.

NÁHRADY ZAMEŠKANÝCH LEKCÍ: 
V kurzu je možné určitý počet zameškaných lekcí nahradit v jiné KURZOVÉ lekci. U každého kurzu je přesně uvedeno kolik lekcí lze nahradit, další zameškané lekce propadají. Náhrada na vybrané kurzové lekci je možná pouze tehdy, je-li na lekci místo. Uplatnění náhrad je možné pouze do konce týdne, ve kterém kurz jehož lekci chcete nahradit končí.

POZNÁMKY:
Není-li uvedeno jinak, kurzy probíhají na adrese studia Yogaspace: Politických vězňů 8, Praha 1.
S sebou si na cvičení přineste pohodlné oblečení. Cvičí se naboso. Podložky jsou ve studiu k dispozici. Pro cvičení dynamických forem jógy doporučujeme také malý ručník.

Yogaspace

Odběr novinek

Kontakty

Yogaspace
Politických vězňů 911/8, 110 00 Praha 1 (3.patro)
Telefon: +420 776 678 999
E-mail: yoga@yogaspace.cz
Internet: www.yogaspace.cz