Matina Bruštíková

I když moje cesta k józe byla dlouhá a ne vždy jednoduchá, jsem nesmírně vděčná za tento dar. Jógu a všechno s ní spojené vnímám jako své poslání. Věřím, že cvičení jógy nás posunuje směrem k toku kosmické harmonie. Harmonie, která nás unáší všemi směry životem jako proud nesoucí vodu v korytu, jež vytváří nádhernou symbiózu. Občas je tok silnější, občas slabší, někdy změní směr, ale důležité je v ní stále rozpoznávat harmonii.

Mé lekce jsou kombinací ásan (pozice), hudby a meditace. Ásany jsou prováděny plynulým způsobem, přičemž dech je součástí každého pohybu.
Přes rytmický tok těla a dech se zvětšují vibrace naší životně důležité energie, jež přirozeně směřujeme k naší všudypřítomné vnitřní podstatě. Jsem zastáncem toho názoru, že jóga je pro všechny. Pokud chceme udělat něco pro své tělo a duši, nikdy není pozdě s ní začít.

" Loď je nejbezpečnější v přístavu, ale kvůli tomu se lodě nestavějí "  John A. Shedd

Vyučuji také jógu pro děti, která napomáhá se soustředěním, podporuje rozvoj jazykových dovedností,

napomáhá se integrovat a budovat důvěru a sebeúctu, poskytuje způsob jak se učit pohybem. Lekce jsou vedeny formou hry, kde jde o spoluvytváření, vzájemný respekt a svobodu v rámci bezpečných hranic. 

Kurzy a vzdělání

27 h Rainbow Kids Yoga Londýn 2016
95 h Rainbow Kids Yoga Londýn 2017
200 h Swaha Yoga Centre Bali 2018 - Hatha/Vinyasa