RUČNÍK NA PODLOŽKU - MANDUKA

EQUA® YOGA HAND TOWEL

Cena: 390 Kč / ks
Barva: MARINA 

Cena: 290 Kč / ks
Barva: PATINA SQUARES

Malý ručník na podložku pod ruce, aby neklouzaly, když se potí. Výborně absorbuje vlhkost a rychle schne. Úžasný malý pomocník, který využijete na józe, v posilovně, na pláži, při surfování, cvičení i doma.

 • Barva: marina - viz foto
 • Velikost: 40 x 67 cm, váha 0,09 kg
 • Pevně tkaná vlákna pro měkký a semišový dotek
 • Materiál: technologie děleného mikrovlákna, která zaručuje optimální absorbci vlhkosti
 • Vyjímečně odolný a neuvěřitelně rychle schnoucí
 • Hodí se skvěle pro všechny typy jógy včeně hot,  vinyasa a power
 • Do studia nebo na pláž - lehký a snadno sbalitelný na každou Vaši cestu
 • Použitá barviva neobsahují AZO, olovo ani těžké kovy
 • Good to have

  Poštovné a balné

Objednávky posílejte na yoga@yogaspace.cz

Použití na podložku:

Položte ručník na podložku pod ruce (nebo nohy). Pro zvýšení protiskluzových vlastností tkaniny před každým dalším použitím postříkejte vodou, aby se zvlhčila a neklouzala.

Údržba:

Praní: Aby se zabránilo jakémukoli uvolňování barev, doporučuje Manduka ručníky eQua® před prvním použitím dvakrát vyprat. Perte v pračce za studena s podobnými barvami. Sušit zavěšením (doporučeno) nebo sušit v sušičce na nízké nastavení. Sytější barvy mohou vyžadovat vícenásobné samostatné praní, aby se odstranilo přebytečné barvivo. Sušte v bubnové sušičce nebo sušte zavěšením. Nebělit. Nepoužívejte prostěradla do sušičky, aviváže ani prací prostředky s aviváží, protože povrch vašeho eQua pak bude kluzký. Protože určitá ztráta barviva může pokračovat i po počátečním samostatném praní, buďte opatrní při cvičení na světlých podložkách nebo ve světlém oblečení.

Udržitelnost:

Mikrovláknová tkanina eQua® je recyklovatelný syntetický materiál navržený na výkon a odolnost. Produkt považujeme za ekologicky vědomou volbu, je-li užíván v plném rozsahu. Jeho všestranost eliminuje potřebu jiných fitness ručníků, které se často velmi opotřebovávají. I když materiál přežije nespočet použití a praní, na konci jeho fitness dráhy jej lze využít jako multifunkční čistící hadřík. Naše barvy jsou vytvořeny bez AZO, olova a těžkých kovů pro ochranu našich pracovníků, zákazníků i planety. Obal je vyroben ze 100% recyklovaného PET matriálu. Vyrobeno v Číně.

MANDUKA EQUA HAND TOWEL

EQUA HAND TOWEL
TOWEL MARINA 1