MANDUKA PRO - podložka 6 mm / 3,4 kg

Podložka Manduka PRO je jedinečná, velmi odolná a kvalitní podložka vhodná pro všechny druhy jógy. Materiálové složení a provedení podložky zajišťuje nadprůměrnou oporu a komfort při praxi. Váha podložky neumožňuje jednoduché přenášení, proto doporučujeme převážně pro domácí praxi či pro studia. Podložka Manduka Pro je láska pro vaši jógovou praxi na celý život.
V nabídce jsou podložky II. jakosti za velmi přijatelné ceny. Výrobce tyto podložky označuje za "téměř dokonalé". Od dokonalých podložek se mohou lišit v následujícím:
vzhled, rozměr, tloušťka, kvalita loga, povrchové nedokonalosti. Tyto podložky nemusí být vzhledově perfektní, ale stále jim zůstal 100% PRO výkon. 

Cena: 1.999,- Kč (standardní velikost) - Manduka PRO Almost Perfect

  • Rozměr: 180 x 66 cm, tloušťka: 6 mm
  • Barva: SAGE (zelená)
  • Váha: cca 3,4 kg

Cena: 2.350,- Kč (prodloužená velikost)

  • Rozměr: 215 x 66 cm, tloušťka: 6 mm
  • Barva:vyprodáno
  • Váha: cca 3,8 kg

Poštovné a balné: při koupi 1ks podložky Pro bude účtováno 100 Kč při přepravě přes ZASILKOVNA.CZ a platbě předem na účet (platí pro doručení v ČR). Další poštovné a balné

Objednávky posílejte na yoga@yogaspace.cz

 
Almost perfect PRO - BLACK
Almost perfect PRO - ODYSEY
Almost perfect PRO - SAGE
PRO BINDA 1 (2)
PRO MIDNIGHT 1 (2)
PRO THUNDER 1 (2)
Vlastnosti

- Velmi odolná podložka pro velkou zátěž z husté pěny s nadprůměrnou odolností a životností.
- Uzavřené buňky zabraňují nasáknutí vlhkosti a potu do podložky a tím předchází množení bakterií v podložce.
- Výborně tlumí rázy, chrání klouby a zajišťuje tak bezpečnou praxi
- Zaměření na udržitelné technologie zaručuje materiál vysoké kvality, který odolává drobení, loupání a vyblednutí.
- 100% bez latexu a toxických látek, bez emisní výroba

Udržba

- Skladování: podložku PRO uchovávejte textilní strukturou (horní stranou s logem) ven, kraje a rohy podložky tak budou po rozložení přiléhat k podkladu.

- Zapracování podložky: vlastnosti povrchu se zlepšují s používáním podložky. Nejlepší způsob jak dosáhnout optimální funkce povrchu podložky je její časté používání.

- Mytí: vlhkým hadrem nebo houbičkou namočeným v roztoku vody a běžného domácího čistícího prostředku bez rozpouštědel nebo octa. Podložku sušte rozloženou. Vyvarujte se čištění podložky ponořením do vody, tedy ve vaně, sprše nebo zahradní hadicí. Praní v pračce nebo vysávání může zničit spotřebič i podložku.

Udržitelnost

Podložky Manduka série Pro jsou navrženy tak, aby vydržely nejlépe na celý život. Omezují tím množství PVC podložek, které každoročně končí na skládkách a snižují celkovou spotřebu podložek. Při zpracování PVC může docházet k uvolňování toxických látek do ovzduší. Výrobní proces podložek PRO je uzpůsoben tak, že emise škodlivin do ovzduší jsou nulové. Podložky ProLite jsou certifikovány pro kontakt s lidským tělem podle standardů OEKO-TEX.