Sobotní lekce jógy 14.3. Zaměření: BŘICHO & ZÁDA

Kdy:
SOBOTA 14.3. dopoledne
Program a cena: 
8:30 - 9:30 hod lekce jógy zaměřená na břišní a zádové svaly. Cena lekce 200 Kč nebo MultiSport
9:35 - 10:05 hod práce s dechem, meditace, povídání, diskuse. Cena lekce 100 Kč
Rezervace: v rozvrhu přes rezervační systém (rezervujete pouze první část lekce, doplatek za druhou část pak v hotovosti na místě).
Místo: Yogaspace, Lekci vede: Ivana

Sobotní lekce jógy 14.3. Zaměření: BŘICHO & ZÁDA

1. část lekce:

Sobotní jógová lekce zaměřená na oblast břicha a zad. V lekci se soustředíme na posílení a protažení břišních a zádových svalů. Budeme hledat spojitost mezi přední a zadní stranou našeho trupu, objevovat sílu středu těla. Budeme posilovat břišní svaly a povíme si, které pozice jsou vhodné při rozestupu břišních svalů.


2. část lekce:

Jóga není jen o pozicích (ásanách), ale také o dechu, relaxaci, meditaci, komunikaci, porozumění. Ve druhé části lekce se budeme více věnovat dechu a krátké meditaci. Část lekce bude také vyhrazena diskusi na téma probrané v předešlé lekci.


Program a cena:

Studio bude otevřeno od 8:20 hodin
8:30 - 9:30břicho a záda, cena lekce 200 Kč nebo MultiSport
9:35 - 10:05 – práce s dechem, krátká meditace, diskuse, cena lekce 100 Kč


Registrace: přes rezervační systém, lekci najdete v rozvrhu. Registrujete se pouze na první část lekce, na místě pak upřesníte, zda budete absolvovat obě části nebo jen první. Platba za druhou část je v hotovosti na místě.


Platební podmínky:
Rezervací se lekce uhradí z Vašich kreditů (bez vloženého kreditu Vám systém neumožní lekci rezerovat). Při včasném odhlášení z lekce se Vám kredit vrací na Váš účet. V ostatních případech je použit na úhradu lekce. Z lekce se lze odhlásit nejpozději 24 hodin před jejím začátkem.