Pozdrav měsíci a jógový spánek 2.10. od 17:00

V lekci se jemně protáhneme a prostřednictvím Pozdravu Měsíce uvolníme napětí z uplynulého dne. Poté se uložíme k hluboké relaxaci do jógového spánku (Jóga nidra).

Kdy:    pátek 2.10. od 17:00 do 19:30
Cena:  400 Kč
Vede:  Linda
Kde: Yogaspace
Rezervace: rezervovat místo přímo nebo na yoga@yogaspace.cz

Na začátku lekce, než se necháme ukolébat jógovým spánek, se postupně naladíme jemnou úvodní relaxací, na kterou plynule navážeme jógovou sestavou Pozdrav Měsíci, Čandra Namaskár. Tato sestava nám ukončí aktivity uplynulého dne. Jejím cílem je uvolnění od stresů a námah předešlého dne. Lekci zakončíme dechovou technikou Bhrámarí, jež tlumí mentální procesy naší myslí. Jógový spánek bude probíhat v pozici vleže, ve které setrváme téměř šedesát minut. Jóga Nidra, taktéž známá jako jógový spánek, je jógová technika stojící na pomezí relaxace a meditace. Jejím cílem je uvolnit se natolik, abychom se dokázali dostat mezi vědomí a spánek.
Pokud toužíte po zklidnění, odpočinku a duševní pohodě, přijďte se jógově „prospat".
Deky, polštářky a podložky jsou k dispozici v našem studiu. Pokud rádi používáte vlastní deku či polštářky, neostýchejte se a vše si přineste. Všem, kteří jsou milovníci tepla, doporučujeme, aby se na jógový spánek více oblékli.

Platební a storno podmínky:

  • Pro zajištění místa, je třeba uhradit cenu. V případě rezervace emailem vám informace pro platbu zašleme emailem.
  • V případě zrušení akce z naší strany Vám vrátíme celou zaplacenou částku.
  • Při zrušení zaplacené rezervace účtujeme následující storno poplatky ze zaplacené částky: 7 a méně dnů před začátkem akce 100%.