JÓGA PRO ZAČÁTEČNÍKY - ONLINE KURZ od ZÁŘÍ

Rádi byste něco změnili nebo začali něco nového? Třeba už vás napadlo, nebo jste někde slyšeli, že jóga by možná prospěla vašemu tělu, pomohla od bolesti zad, rozjasnila vaši tvář i mysl a třeba se i stala vaším pravidelným cvičením / pohybem?
Pro všechny ty, kteří by se rádi seznámili se cvičením jógy, jsme připravili krátký / seznamovací ON-LINE KURZ JÓGA PRO ZAČÁTEČNÍKY, který je vhodný opravdu pro každého. Není třeba zkušenosti ani fyzická kondice, jen odhodlanost a chuť naučit se něco nové (a podložka na cvičení).

Kurz povede Ivana. Lekce budou probíhat 1x týdně cca 50 minut vždy v neděli od 19 do 19:50 hodin v následujících dnech: 18.9., 25.9., 2.11. a 8.11. 2022
V lekcích se budeme učit jógové pozice, techniky dechu i pozorování sebe sama. Po lekci obdržíte odkaz na její záznam pro případné další přehrávání. Každý záznam bude k dispozici po dobu jednoho týdne a vy si jej můžete kdykoliv pustit (třeba i opakovaně a zacvičit si třeba každý den až do dalšího on-line setkání). 
Přihlášky / zájem / dotazy prosíme na e-mail: ivana@yogaspace.cz

JÓGA PRO ZAČÁTEČNÍKY - ONLINE KURZ od ZÁŘÍ

Výhodou předplacených kurzů je nižší cena a větší motivace účastnit se jednotlivých lekcí. Seznamovací kurz může fungovat právě jako ucelený soubor lekcí, které vás postupně připravují a posouvají k náročnějším pozicím / technikám. 

Rozhodnete-li se pro náš kurz, budete potřebovat:

PODLOŽKU NA CVIČENÍ JÓGY (neklouzavou podložku)
APLIKACI ZOOM.US, přes kterou budou lekce přenášeny
POHODLNÉ OBLEČENÍ NA CVIČENÍ (určitě už máte doma - tričko, legíny)
ODHODLÁNÍ VYTRVAT a chuť potkat se v on-line prostoru 1x týdně po dobu 1 měsíce.

CENA KURZU: 450 Kč 
cena zahrnuje 4 on-line lekce, každá s týdenním záznamem. Na konci kurzu pak obdržíte odkaz na cca 20ti minutové video lekce jógy, která bude zaměřena právě na probrané pozice a techniky a které pak může být vaší pravidelnou praxí.