JÓGOVÝ VÍKEND - BOROVNÁ, VYSOČINA - ŘÍJEN 2019

Víkendový pobyt zaměřený na jógu a odpočinek v krásném a klidném koutě Vysočiny poblíž Telče. Věnovat se budeme jógovým pozicím, dechu, meditaci a kdo bude chtít i očistným technikám.

Termín: 4. - 6.10.2019
Místo: Borovná, Penzion Za Vsí
Jazyk: výuka bude vedena v češtině.
Cena: 3.000,- Kč / osoba / pobyt

Vážení a milí,

srdečně Vás zvu na víkend jógy, meditace a odpočinku na Vysočině. „Penzion za Vsí“ na konci vesničky Borovná poblíž Telče je tiché místo u lesa s panoramatickým výhledem na okolní krajinu. V penzion jsou 4 pokoje s koupelnou, společná kuchyně a jídelna, velká zahrada a prostor pro cvičení. Pro zachování atmosféry a dostatku místa na cvičení je kapacita víkendu 8 osob. Celý penzion budeme mít k dispozici pro sebe.

Lekce jógy budou vycházet z mé vlastní praxe: cvičení pozic ve formě Hatha jógy (Asana), práce s dechem (Pranayama), koncentrační a meditačních techniky (Dharana). Kdo bude mít chuť i očistné techniky (Krya).

O jídlo se budu starat sám, strava bude jednoduchá. Na snídani bude pečivo, vločková kaše, ovoce, zelenina. K večeři bude polévka a pečivo nebo nebo nějaká dobrota z jednoho hrnce. Oběd pokud bude třeba si každý zařídí samostatně.

Kdo bude chtít začne ráno některými z očistnými technik (Krya). Zhruba polovinu ranních lekcí věnujeme dechovým technikám včetně přípravných cvičení (Pranayama), poté pozdrav slunci a asany. Ve večerních lekcích se zaměříme na cvičení jógových pozic doplněné pranajámou a meditačními technikami.

Program
lekce jógy v pátek večer, sobotu ráno, sobotu večer a neděli ráno. Další podle nálady a dohody na místě – výlety, povídání, mantry, ...

Jazyk: výuka bude vedena v češtině.

Cena: 3.000,- Kč / osoba / pobyt

Cena zahrnuje ubytování, 4x lekci jógy (1,5 hod.), 2x snídani a 2x lehkou večeři. Pokoje jsou tři dvojlůžkové a jeden trojlůžkový (všechny s vlastní koupelnou).

Záloha 1.500,- Kč při registraci. Doplatek 1.500,- Kč na místě v hotovosti.

  • Pro zajištění místa, je třeba uhradit zálohu, informace pro platbu Vám zašleme emailem.
  • V případě zrušení akce z naší strany Vám vrátíme celou zaplacenou částku.
  • Při zrušení zaplacené rezervace účtujeme storno poplatek ve výši zálohy, prostředky budou použity na úhradu ubytování, a dalších nákladů. Lze za sebe poslat náhradu.

Pro rezervaci míst napište na email: yoga@yogaspace.cz

Těším se, na viděnou v Borovné.

Zbyněk (Ziggy)

9_126
9_134
9_139
9_141
20180527_112233_resized
20190519_093014
DSCN7119