Víkend - Krásná Lípa - březen 2022

Jógový víkend pro ženy v penzionu Bohemian Cottage u Krásné Lípy. OBSAZENO

Milé dámy, paní, slečny, přítelkyně, kamarádky, matky, dcery, ženy, ráda bych vás pozvala na víkend jógy, relaxace, meditace, povídání a souznění do překrásného penzionu Bohemian Cottage v Českém Švýcarsku.

Kdy: 25.3. - 27.3. 2022
Cena: 4.000 Kč / osoba
Rezervace: ivana@yogaspace.cz

ga:
Lekce jógy budou vycházet z mé praxe Ashtanga vinyasa jógy. Budou plynout ve stylu vinyasa. Někdy se zastavíme v pozicích déle, někdy vysvětlíme detaily a účinky pozice. Jindy zase necháme praxi plynout. Bude spoustu času na vaše dotazy, otázky i podněty.

Místo:
Krásný penzion nedaleko Krásné Lípy v Českém Švýcarsku, kde se majitelé soustředí na kvalitu, přírodu i ekolgii. Více informací najdete na jejich webových stránkách. Penzion má prostor pro jógu, relaxační zónu i krásnou zahradu.

Jídlo:
Snídaně od babičky a lehké vegerariánské večeře jsou v ceně a jsou součástí pobytu. Každý apartmán má vlastní kuchyň, pokud byste si chtěly připravit něco malého k obědu nebo svačině.

Program:
lekce jógy v pátek a sobotu večer + sobotu a nděli ráno. Zbytek dle nálady a dohody na místě – konzultace, meditace, očistné techniky, výlety, procházky…

Udělejte si čas samy na sebe a přijeďte si odpočinout, načerpat novou energii a příjemně se naladit. Celý prostor tu bude jen pro nás...

Cena:
a) 4,000 Kč / osoba / víkend (platná pro ubytování 2 osob na pokoji)
b) 3,600 Kč / osoba / víkend (platná pro ubytování 3 a více osob na pokoji)

Cena zahrnuje ubytování, 4x lekce jógy, 2x snídaně, 2x vegetariánská večeře
Pokoje: 1x apartmán pro 4 osoby (2 + 2 lůžka), 3x apartmán pro 2 – 4 osoby

Platba: záloha 1,500 Kc při registraci. (Záloha slouží jako potvrzení Vaší registrace a je nevratná), doplatek v hotovosti na místě. V případě, že by se víkend nemohl uskutečnit z důvodů Covidových opatření, bude celá záloha vrácena.

Těším se na další jógová i nejógová setkání. Ivana

KL
KL01
KL03
COTTAGE 1
KL06
KL05
KL04