JÓGOVÝ VÍKEND v září - MLADÉ BUKY - Ivana

Druhý zářijový víkend v krkonošské obci Mladé Buky v penzionu U Kubečků. Paní Kubečková nám připraví výborné vegetariánské snídaně a obědy. Možnost objednání tibetské masáže Kunye přímo u majitelky penzionu. Víkend věnovaný józe, výbornému a zdravému jídlu, procházkám, odpočívání, povídání a souznění. 

Kdy: 11. - 13. září 2020
Kde: Penzion U Kubečků, Mladé Buky, Krkonoše
Lekce vede: Ivana
Cena: 2,600 Kč / osoba / pobyt
Rezervace na: ivana@yogaspace.cz

Milé a milí,

ráda bych Vás znovu pozvala na víkend jógy do Mladých Buků. Víkend zaměřený na praxi jógy, odpočinek a procházky krkonošskou přírodou.

Penzion u Kubečků nabízí 5 jednoduchých pokojů vybavených kuchyňkou a koupelnou a samostatnou tělocvičnu pro cvičení jógy. Ubytovat se můžeme po 2 až 4 osobách na pokoji. Lekce jógy, které budou vycházet z mé praxe ashtanga vinyasa jógy budou kombinované s dechovými technikami, meditací a přidáme i prvky thajské masáže, jejíž kurz jsem absolvovala. Paní Kubečková pro nás minule připravila úžasné snídaně a vegetariánské večeře, na které se znovu můžeme těšit.

Máte-li chuť vydat se v září do Krkonoš, odpočinout si, popovídat a obohatit svoji jógovou praxi, budu ráda. Penzion budeme mít celý pro sebe.

Program – lekce jógy v pátek večer, sobotu ráno, sobotu večer a neděli ráno. Zbytek podle nálady a dohody na místě – výlety, povídání, mantry, konzultace. Možnost rezervace tibetské masáže KUNYE u paní Kubečkové. Cena masáže cca 800 Kč.

Cena: 2,600 Kč / osoba / pobyt (Cena zahrnuje ubytování na pokojích po dvou, lekce jógy, pronájem tělocvičny, 2x snídani a 2x lehkou večeři. Pokoje jsou 4lůžkové, při obsazení pokojů 3 a více osobami je cena 2,200 Kč za osobu).

Záloha při registraci: 1,000 Kč – na rezervaci ubytování. Při zrušení termínu po 10.8. je záloha nevratná. Lze ale za sebe poslat náhradu. Doplatek na místě v hotovosti.

Místo / místa si rezervujte na mojí e-mailové adrese: ivana@yogaspace.cz

Děkuji za zprávy zpět a těším se na vás.

Ivana

20191013_151224
20191013_152728_HDR