JÓGOVÝ VÍKEND KRÁSNÁ SAMOTA

Jógový víkend pro ženy v penzionu Krásná Samota. Chřibská.

Milé dámy, paní, slečny, přítelkyně, kamarádky, matky, dcery, ženy, ráda bych vás pozvala na víkend jógy, relaxace, meditace, povídání a souznění do úžasného penzionu Krásná Samota v Českém Švýcarsku.

Kdy: 5. - 7.4. 2024
Místo: Krásná Samota
Cena: od 4.700 Kč / osoba
Lekce vede: Ivana
Rezervace: ivana@yogaspace.cz

ga:
Lekce jógy budou vycházet z mé praxe Ashtanga vinyasa jógy. Budou plynout ve stylu vinyasa. Někdy se zastavíme v pozicích déle, někdy vysvětlíme detaily a účinky pozice. Jindy zase necháme praxi plynout. Bude spoustu času na vaše dotazy, otázky i podněty.

Místo:
Krásný penzion poblíž obce Chřibská v Českém Švýcarsku, kde se majitelé soustředí na kvalitu, přírodu i ekolgii. Více informací najdete na jejich webových stránkách. Penzion má prostor pro jógu i relaxační zónu.

Jídlo:
Snídaně a lehké vegerariánské večeře jsou v ceně a jsou součástí pobytu. Každý apartmán má vlastní kuchyň, pokud byste si chtěly připravit něco malého k obědu nebo svačině.

Program:
lekce jógy v pátek a sobotu večer + sobotu a nděli ráno. Zbytek dle nálady a dohody na místě – konzultace, meditace, očistné techniky, výlety, procházky… Páteční lekce v 18 hodin.

Udělejte si čas samy na sebe a přijeďte si odpočinout, načerpat novou energii a příjemně se naladit. Celý prostor tu bude jen pro nás...

Cena:
a) 4,900 Kč / osoba / víkend (platná pro ubytování 3 osob na pokoji)
b) 4,700 Kč / osoba / víkend (platná pro ubytování 4 a více osob na pokoji)
c) 5,500 Kč / osoba - 2 lůžkový pokoj na vyžádání
Cena zahrnuje ubytování, 4x lekce jógy, 2x snídaně, 2x vegetariánská večeře
Pokoje: 2apartmán pro 4 osoby, 1x apartmán pro 5 osob, 1x apartmán pro 2 osoby
Doprava vlastní (není zahrnuta v ceně pobytu).

Platba: záloha 2,500 Kc při registraci. (Záloha slouží jako potvrzení Vaší registrace a je nevratná), doplatek v hotovosti na místě)

Těším se na další jógová i nejógová setkání. Ivana