Jógový RODINNÝ víkend - Vysočina - červen 2024

Rodinný jógový víkend na Vysočině v rodinném penzionu u Pelejů - jóga pro rodiče a jóga nebo jiné sportovní aktivity pro děti. Lekce jógy v pátek a sobotu večer + sobota a neděle ráno. Táborák, bojovka, procházky. Pojeďte si s námi odpočinout do příjemného prostředí poblíž Telče.

TERMÍN: 7.-9.6. 2024  OBSAZENO

Místo: Penzion u Pelejových, Nová Říše
Cena: 3.500 Kč / osoba dospělí a 2.000 Kč / osoba děti do 12 let
Lekce vede: střídavě Ivana a Zbyněk
Rezervace: yoga@yogaspace.cz

Milé a milí,

rádi bychm Vás pozvali na víkend jógy, pohybu, odpočinku, povídání a společně stráveného času v příjemném penzionu u Pelejových v Nové Říši poblíž Telče.

Uplynulé rodinné víkendy jsme si všichni moc užili a těšíme se na další společný víkend tentokrát v penzionu u Pelejových. Penzion má velkou zahradu, dětské hřiště i trampolínu, nikdo se tedy nudit nebude. Dospělí budou jógovat v pátek a sobotu večer a v sobotu a neděli ráno. Děti budou mít v době lekcí cvičení a hry. Večer může být táborák, přes den samostatný program nebo společná „bojovka“. Ubytovat se můžete po 2 až 4 osobách na pokoji. Lekce jógy budou vycházet z mé praxe vinyasa jógy, Zbyněk se zaměří na hatha jógu a dechové techniky. Věříme, že vyjde počasí a pro lekce využijeme krásné prostory bývalé pily.

Máte-li chuť přidat se na náš společný jógový víkend, budeme rádi.

Program – lekce jógy v pátek večer, sobotu ráno, sobotu večer a neděli ráno. Zbytek podle nálady a dohody na místě – míčové hry, prvky gymnastiky, bojovka, výlety, povídání, mantry, táborák....

Cena dospělí: 3.500 Kč / osoba / pobyt
Cena děti: 2.000 Kč / osoba / pobyt (děti do 12 let).
Starší děti: 2.500 Kč / osoba / pobyt

(Cena zahrnuje ubytování, lekce jógy pátek a sobota večer + sobota a neděle ráno, 2x snídani a 2x polévku a pečivo k večeři, odpolední bábovku i čaj).

Záloha při registraci: 2.000 Kč / dospělý a 1.000 Kč / dítě – na rezervaci ubytování. Při zrušení termínu 30 a méně dnů před akcí je záloha nevratná. Lze ale za sebe poslat náhradu. Doplatek na místě v hotovosti.

Místo / místa si rezervujte na naší e-mailové adrese: yoga@yogaspace.cz