Jógový RODINNÝ víkend - Vysočina - KVĚTEN 2021

Rodinný jógový víkend na Vysočině v rodinném penzionu u Pelejových - jóga pro rodiče i děti. Lekce jógy samostatné i společné (s dětmi i bez). Táborák, bojovka, výlety. Pojeďte si s námi odpočinout do příjemného prostředí poblíž Telče.

1. TERMÍN: 7.- 9.5.2021
2. TERMÍN: 4.-6.6. 2021 (OBSAZENO)
Místo: Penzion u Pelejových, Nová Říše
Cena: 2.600 Kč / osoba dospělí a 1.500 Kč / osoba děti
Lekce vede: střídavě Ivana a Zbyněk
Rezervace: yoga@yogaspace.cz

Milé a milí,

rádi bychm Vás pozvali na víkend jógy, pohybu, odpočinku, povídání a společně stráveného času v příjemném penzionu u Pelejových v Nové Říši poblíž Telče.

Protože minulý rodinný víkend jsme si všichni moc užili a také proto, že Penzion u Pelejových je jako stvořený pro rodiny s dětmi, organizujeme v roce 2021 dva víkendy, které si můžete užít i s dětmi. Penzion má obrovskou zahradu, dětské hřiště i trampolínu, nikdo se tedy nudit nebude. Jógu rozdělíme na lekce pro dospělé, lekce pro děti a lekce společné. Večer může být táborák, přes den samostatný program nebo společná „bojovka“. Ubytovat se můžete po 2 až 4 osobách na pokoji. Lekce jógy budou vycházet z mé praxe ashtanga vinyasa jógy, Zbyněk se zaměří na hatha jógu a dechové techniky. Věříme, že vyjde počasí a pro lekce využijeme krásné prostory bývalé pily.

Máte-li chuť přidat se na náš společný jógový víkend, budeme rádi.

Program – lekce jógy v pátek večer, sobotu ráno, sobotu večer a neděli ráno. Zbytek podle nálady a dohody na místě – míčové hry, prvky gymnastiky, bojovka, výlety, povídání, mantry, táborák....

Cena dospělí: 2.600 Kč / osoba / pobyt
Cena děti: 1.500 Kč / osoba / pobyt

(Cena zahrnuje ubytování na pokojích po dvou, lekce jógy, 2x snídani a 2x polévku a pečivo k večeři, odpolední bábovku i čaj).

Záloha při registraci: 1,300 Kč – na rezervaci ubytování dospělí a 500 Kč / dítě. Při zrušení termínu po 1.4. je záloha nevratná. Lze ale za sebe poslat náhradu. Doplatek na místě v hotovosti.

Místo / místa si rezervujte na naší e-mailové adrese: yoga@yogaspace.cz