Rodinný jógový víkend

Milé a milí,

ráda bych Vás pozvala na víkend jógy, pohybu, odpočinku, povídání a společně stráveného času v příjemném penzionu u Pelejových v Nové Říši poblíž Telče.

Penzion u Pelejových je jako stvořený pro rodiny s dětmi, proto jsme se rozhodli zorganizovat víkend vhodný i pro děti. Penzion má navíc obrovskou zahradu, dětské hřiště i trampolínu, nikdo se tedy nudit nebude. Jógu rozdělíme na lekce pro dospělé, lekce pro děti a lekce společné. Večer může být táborák, přes den samostatný program nebo společná „bojovka“. Ubytovat se můžete po 2 až 4 osobách na pokoji. Lekce jógy budou vycházet z mé praxe ashtanga vinyasa jógy, Zbyněk se zaměří na hatha jógu a dechové techniky. Věříme, že vyjde počasí a pro lekce využijeme krásné prostory bývalé pily.

Máte-li chuť přidat se na náš společný jógový víkend, budeme rádi.


Program – lekce jógy v pátek večer, sobotu ráno, sobotu večer a neděli ráno. Zbytek podle nálady a dohody na místě – míčové hry, prvky gymnastiky, bojovka, výlety, povídání, mantry, táborák....

Cena dospělí: 2,600 Kč / osoba / pobyt
Cena děti: 1,300 Kč / osoba / pobyt

(Cena zahrnuje ubytování na pokojích po dvou, lekce jógy, 2x snídani a 2x polévku a pečivo k večeři, odpolední bábovku i čaj. Některé pokoje jsou 4lůžkové, při obsazení pokojů 3 a více osobami je cena pro dospělého snížena o 200 Kč, pro dítě o 100 Kč).

Záloha při registraci: 1,200 Kč – na rezervaci ubytování dospělí a 600 Kč / dítě. Při zrušení termínu po 1.4. je záloha nevratná. Lze ale za sebe poslat náhradu. Doplatek na místě v hotovosti.

Místo / místa si rezervujte na naší e-mailové adrese: yoga@yogaspace.cz