MULTISPORT a ACTIVEPASS karty

MultiSport a ActivePass karta - placení kartami Multisport a ActivePass za rezevace v Yogaspace, jednoduché.

 • Vytvořit si účet v našem rezervačním systému.
 • MULTISPORT
  • koupit si členství MULTISPORT za 200 Kč (použijte tlačítko “Obchod” v okně rozvrhu nahoře). Zaplacením členství MULTISPORT obdžíte 200 kreditů na Váš účet v rezervačním systému. Kredity Vám umožní rezervovat lekce a slouží jako záruka platby kartou MultiSport. Pouze pro lekce 60 minut.
  • MltiSport kartu lze využít výhradně na 60 minutové lekce dle rozvrhu.
 • ACTIVEPASS
  • koupit si členství ACTIVEPASS (všechny lekce) za 250 Kč (použijte tlačítko “Obchod” v okně rozvrhu nahoře). Zaplacením členství ACTIVEPASS obdžíte 250 kreditů na Váš účet v rezervačním systému. Kredity Vám umožní rezervovat lekce a slouží jako záruka platby kartou ActivePass.
  • Při využití karty ActivePass na lekce 75 minut je doplatek 50 Kč.
 • V rezervačním systému vytvořit rezervaci, přijít na lekci a zaplatit lekci kartou MlultiSport nebo kartou ActivePass.

Při Vaší účasti na lekci rezervované členstvím "MULTISPORT" nebo "ACTIVEPASS" a uhradě lekce kartou MultiSport  nebo ActivePass, jsou použité kredity uvolněny pro další rezervaci. K uvolnění kreditů dojde 60 minut po uplynutí lekce. V případě Vaší neúčasti na rezervované lekci nebo použití rezervace „jenorázový vstup“ jsou kredity použity na úhradu lekce.
Přihlášení / odhlášení z lekce je možné pouze v rezervačním systému. Možnost odhlášení končí 2 hodiny před začátkem lekce.

"Nedostatečná výška zálohy pro dokončení rezervace" - pokud se tato zpráva zobrazí v průběhu rezervování lekce nemáte dost kreditů. Pro nákup dalších kreditů použijte prosím tlačítko “Koupit kredit” v okně rozvrhu nahoře).
Kredity jsou platné 12 měsíců a jsou nevratné. PLATNÉ kredity lze prodloužit nákupem kreditů nových.

Protože karty můžeme snímat jen ve studiu, nelze je použít na úhradu on-line lekcí. 

Jak rezervovat lekci přes členství MULTISPORT nebo ACTIVEPASS? - Kliknete na vybranou lekci, objeví se okénko s nadpisem MULTISPORT nebo ACTIVEPASS a modré tlačítko REZERVOVAT. Kliknete na modré tlačítko a dále svoji rezervaci potvrdíte v následujícím kroku. 

Kartu MultiSport lze použít pouze na jednotlivé vstupy na lekce, které trvají 60 minut (na delší lekce nebo pro na platbu celých kurzů nemůžeme kartu přijímat). Karta je nepřenosná a je třeba předložit identifikační doklad majitele.

Kartu ActivePass lze použít pouze na jednotlivé vstupy na lekce, které trvají 60 nebo 75 minut (u lekcí v trvání 75 minut je doplatek 50 Kč). Na platbu celých kurzů nemůžeme kartu přijímat). Karta je nepřenosná a je třeba předložit identifikační doklad majitele.

Tlačítko „Koupit kredity“ a „Obchod“ je v okně rozvrhu nad kalendářem. (Zobrazuje se pouze v případě, že jste přihlášeni do rezervačního systému).

Více o rezervacích