Karta MULTISPORT

MultiSport karta - placení kartou Multisport za rezevace je možné po vytvoření účtu v rezervačním systému, vložení 200 kreditů do vašeho účtu v rezervačním systému (200 kreditů = 200 Kč) a přiřazení členství MULTISPORT za 0 Kč (Obchod). Tlačítko „Koupit kredit“ a „Obchod“ je v okně rozvrhu nad kalendářem.
Rezervace členstvím MULTISPORT Vám zajistí, že vložený kredit se obnoví, když na rezervovanou lekci přijdete a uhradíte ji kartou MultiSport. Pokud na rezervovanou lekci nepřijdete nebo vytvoříte rezervaci „jenorázový vstup“ kredit se použije na úhradu lekce.
Vložený kredit má platnost 12 měsíců a je nevratný.
Kredity se obnovují / odečítají 60 minut po uplynutí rezervované lekce. 60 minut po lekci je tedy kredit uvolněn pro rezervaci další lekce nebo spotřebován na zaplacení lekce.
Přihlášení / odhlášení z lekce probíhá pouze přes rezervační systém. Odhlášení je možné nejpozději 2 hodiny před začátkem lekce.

MltiSport kartu lze využít výhradně na 60 minutové lekce dle rozvrhu.

Protože můžeme snímat jen ve studiu, nelze ji použít na úhradu on-line lekcí. 

Jak rezervovat lekci přes členství MultiSport? - Kliknete na vybranou lekci, objeví se okénko s nadpisem MULTISPORT a zelené tlačítko REZERVOVAT. Kliknete na zelené tlačítko a dále svoji rezervaci potvrdíte v následujícím kroku. 

Kartu lze použít pouze na jednotlivé vstupy na lekce, které trvají 60 minut (na delší lekce nebo pro na platbu celých kurzů nemůžeme kartu přijímat). Karta je nepřenosná a je třeba předložit identifikační doklad majitele.

Více o rezervacích