Karta MULTISPORT

MultiSport karta - vlastníte kartu MultiSport a chcete hradit vstupy na 60 minutové lekce touto kartou?
Vytvořte si účet v rezervačním systému. V obchodě koupíte členství MULTISPORT za 0 Kč. Do 2 pracovních dnů přidáme k Vašemu účtu 200 kreditů. Kredity Vám umožní vytvořit rezervaci na 60 minutovou lekci. (Tlačítko Obchod najdete v okně rozvrhu vlevo nahoře nad kalendářem).
Pokud na rezervovanou lekci přijdete a lekci uhradíte kartou MultiSport, kredit se Vám obnoví 60 minut po skončení lekce a vy můžete vytvořit novou rezervaci. V případě, že se na rezervovanou lekci nedostavíte nebo rezervaci vytvoříte jinak než s přiřazeným členstvím MULTISPORT, kredit se vám odečte. Po vyčerpání námi vloženého kreditu si již další kredit kupujete sami. Odhlášení z lekcí je možné nejpozději 2 hodiny před začátkem lekce. Všechny vložené kredity mají omezenou platnost a jsou nevratné.
MultiSport kartu lze využít výhradně na 60 minutové lekce dle rozvrhu.

Jak rezervovat lekci přes členství MultiSport? - Kliknete na vybranou lekci, objeví se okénko s nadpisem MULTISPORT a zelené tlačítko REZERVOVAT. Kliknete na zelené tlačítko a dále svoji rezervaci potvrdíte v následujícím kroku. 


Kartu lze použít pouze na jednotlivé vstupy na lekce, které trvají 60 minut (na delší lekce nebo pro na platbu celých kurzů nemůžeme kartu přijímat). Karta je nepřenosná a je třeba předložit identifikační doklad majitele.

Více o rezervacích