ON-LINE LEKCE JÓGY

Přidejte se k naší komunitě on-line jogínů. On-line lekce jógy probíhají přes aplikaci ZOOM.US

Cena lekce: 125 Kč (nebo 125 kreditů)

On-line lekce NELZE platit kartou Multisport.

Rezervace na lekci je nutná. Lekce můžete rezervovat pouze s platným kreditem nebo členstvím. Kredity i permanentky zakoupite on-line při rezervaci lekce. Případně použijte tlačítko “koupit kredit” nebo "obchod"  vlevo nahoře v tabulce rozvrhu. Platit on-line můžete kartou nebo tlačítky pro bankovní převod, zaplacené kredity či permanentky máte přidané hned po zaplacení.

Platbu za kredity je možné provést i běžným převodem na účet.
Kredity jsou v tomto případě přidány až po připsání platby na náš účet, trvá to tedy déle (1-2 pracovní dny). Vložte si kredit ke svému účtu s předstihem. Číslo účtu: 670100-2203164194/6210

(Využijte možnosti koupit zvýhodněný kredit za 1,000 Kč nebo 2,000 Kč. Více v CENÍKu).

Všichni přihlášení obdrží 30 min před začátkem lekce odkaz ke sledování. 

Lekce se koná pro 3 a více přihlášených. Nebude-li dostatek přihlášek, systém lekci zruší 1 hodinu před jejím začátkem, přihlášení dostanou zprávu e-mailem o zrušení a použité kredity se jim vrátí). Přenos probíhá přes ZOOM.us, odkaz na vysílání obdrží pouze přihlášení cvičící. Pro připojení se k lekci je potřeba stáhnout a nainstalovat aplikaci zoom.us do počítače nebo mobilu. Pokud se lekce koná (nebyla 60 min. před začátkem zrušena), je možné přihlásit se nejpozději 5 minut před začátkem lekce.

Lekce jsou zobrazeny v rozvrhu, kde se na ně také přihlásíte.

Těšíme se na Vás on-line! Yogaspace