ActivePass karta

v případě, že chcete za lekce platit kartou ActivePass, je třeba následující:

  • Vytvořit si účet v rezervačním systému Yogaspace.
  • koupit si členství ACTIVEPASS za 250 Kč. Členství je možné koupit rovnou při přihlašování na lekci v záložce "Permanentka" nebo tlačítkem "Obchod". Zaplacením členství ACTIVEPASS obdžíte 250 kreditů na Váš účet v rezervačním systému. Kredity Vám umožní rezervovat lekce a slouží jako záruka platby kartou ActivePass.
    KARTOU ACTIVEPASS LZE PLATIT LEKCE VE STUDIU. ZA LEKCE 75 MINUT SE DOPLÁCÍ 50 KČ. Lekce 60 minut jsou plně hrazeny kartou ActivePass. Rozvrh
  • Pokud už členství máte, vytvořte v rezervačním systému rezervaci, přijďte na lekci a uhraďte ji kartou ActivePass

Při rezervaci je třeba zvolit možnost "Permanentka" a členství ACTIVEPASS, aby systém dále zpracoval rezervací blokovaný kredit. Při rezervaci jiným členstvím nebo možností kredity se blokovaný kredit na účet nevrací.

Při Vaší účasti na lekci rezervované členstvím "ACTIVEPASS" a úhradě lekce stejnou benefitní kartou, jsou blokované kredity uvolněny pro další rezervaci. Kredity jsou uvolněny 60 minut po uplynutí lekce. V případě Vaší neúčasti na rezervované lekci nebo vytvoření rezervace jinak než členstvím "ACTIVEPASS" jsou kredity použity na úhradu lekce.

Přihlášení / odhlášení z lekce je možné pouze v rezervačním systému. Možnost odhlášení končí 2 hodiny před začátkem lekce.

Pokud máte málo kreditů můžete si je dokoupit online rovnou při rezervaci lekce. Členství Vám zůstává, dobíjíte pouze kredit.

Kredity jsou platné 12 měsíců a jsou nevratné. PLATNÉ kredity lze prodloužit nákupem kreditů nových.

Kartu ActivePass je možné využít pouze pro studiové lekce, on-line lekce s ní platit nelze.